TOP 10: Gry zajmujące najwięcej miejsca na dysku

TOP 10: Gry zajmujące najwięcej miejsca na dysku

Cóż, choć na rynku wciąż nie brakuje bardzo lekkich gier, co roku wychodzi wiele produkcji, które ważą zaskakująco dużo. Ale które z popularnych gier biją w tej kwestii absolutne rekordy i zmuszają graczy do kupowania kolejnych dysków lub odinstalowywania kilku ogranych wcześniej produkcji? Ten artykuł poświęciliśmy właśnie takim grom. Oto niektóre z tytułów, które zajmują na dysku wyjątkowo dużo przestrzeni.

Uwaga, od momentu publikacji tego artykułu rozmiary plików niektórych gier mogły się zmienić za sprawą wprowadzonych aktualizacji. Warto mieć to na uwadze.

Call of Duty: Modern Warfare

Lenovo Legion

Call of Duty: Modern Warfare (to z 2019 roku) swego czasu zajmowało na dysku nawet… 231 GB. Dzisiaj, po wielu łatkach, wymaga tylko 175 GB przestrzeni do instalacji, ale to i tak sporo. Z drugiej strony, rozmiar gry można zrozumieć, biorąc pod uwagę oferowaną przez nią zawartość i grafikę. Call of Duty: Modern Warfare to rzecz jasna strzelanina, w której gracze wcielają się w elitarnych żołnierzy i biorą udział we współczesnych operacjach wojskowych na całym świecie. Ta konkretna odsłona serii pozwala sprawdzić się zarówno w licznych trybach online, jak i trybie kampanii fabularnej.

Opublikowano przez: Lenovo Legion
Następna strona
Spis treści: