Najbardziej wyczekiwane gry 2023 roku

Najbardziej wyczekiwane gry 2023 roku

Nowy rok przynosi z reguły cały szereg nowych gier, premiery których warto wypatrywać. Wygląda na to, że w 2023 roku zadebiutuje całe mnóstwo tytułów AAA, które mają szansę charakteryzować się ciekawą fabułą, satysfakcjonującą rozgrywką i zapierającą dech w piersiach oprawą graficzną. Oto lista tych, na które gracze czekają z największą niecierpliwością.

Rzecz jasna warto pamiętać o tym, że daty premier niektórych gier, zwłaszcza tych, których debiut planowany jest na końcówkę 2023 roku, mogą się jeszcze przesunąć. Istnieje jednak duża szansa na to, że w większość produkcji z niniejszego zestawienia zagramy w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

Hogwarts Legacy [PC, PS4, PS5, XONE, XSX, Switch]

Lenovo Legion

Gatunek: RPG, TTP, fantasy

Data premiery: 10 luty (PC, PS5, XSX), 4 kwietnia (PS4, XONE), 25 lipca (Switch)

Premiera Hogwart’s Legacy była wielokrotnie przekładana, ale wszystko wskazuje na to, że w końcu już w lutym zagramy RPG ze świata Harry’ego Pottera. Akcja gry będzie się jednak rozgrywać nie w czasach przedstawionych w książkach J.K. Rowling, a w XIX wieku. Gracze trafią w niej na piąty rok nauki w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, gdzie będą uczyć się zaklęć, warzyć mikstury, sadzić magiczne rośliny, oswajać dzikie bestie i uczęszczać na inne zajęcia. Cel? Uratowanie czarodziejskiego świata przed siłami ciemności.

Opublikowano przez: Legion
Następna strona
Spis treści: