Najlepsze gry RPG wszech czasów - w co warto zagrać? Część 2

Najlepsze gry RPG wszech czasów - w co warto zagrać? Część 2

Stworzyliśmy dla Was listę najlepszych gier RPG wszechczasów. W pierwszej części zestawienia znalazły się zarówno nowe, jak i wiekowe już tytuły, które dostarczą Wam długich godzin rozrywki. Co ciekawe: nie wszystkie są płatne!

Nasz poprzedni artykuł Najlepsze gry RPG wszech czasów - w co warto zagrać? Część 1 cieszyła się wśród Was tak dużą popularnością, że postanowiliśmy szybko przygotować jego drugą i ostatnią już odsłonę.

Jeśli jakaś gra nie znalazła się w zestawieniu, zaproponujcie ją w komentarzu! A może nie zgadzacie się z którymś z naszych wyborów? Jeśli tak to z którym i dlaczego?

System Shock 2

RPG

Od premiery System Shock 2 minęło już 19 lat, a grę wciąż możemy polecić jako klimatycznego, rozbudowanego RPGa w klimacie horroru, przy którym możecie stracić długie godziny. Gracze wcielają się tutaj w postać żołnierza, który wydaje się być jedynym ocalałym załogantem statku kosmicznego Von Braun. Okazuje się, że część załogi zginęła, a część zamieniła się w krwiożercze mutanty. Fabuła jest wciągająca, rozgrywka pełna momentów przyprawiających o szybsze bicie serca, a rozwój postaci i mechanika prowadzenia rozgrywki dają mnóstwo frajdy. W grze nie brakuje także zagadek logicznych. Cud i miód. Takich gier RPG już nie ma.

Opublikowano przez: Lenovo Legion
Następna strona
Spis treści: