Najciekawsze premiery gier – maj 2018

Najciekawsze premiery gier – maj 2018

Startujemy z nowym cyklem! Od teraz, na początku każdego miesiąca publikować będziemy najciekawsze premiery gier. Skupiać się będziemy oczywiście na propozycjach dla #pcmasterrace, ale nie zabraknie także przebojów na konsole. W końcu wszyscy gracze to jedna rodzina!

W maju wyszukaliśmy dla Was aż 13 tytułów, którymi warto się zainteresować. Poniżej znajdziecie zarówno daty premier, jak i zwiastuny gier.

Dajcie znać w komentarzach, czy przy każdej z pozycji chcecie nadal widzieć krótki opis gry, czy może określenie gatunku i zwiastun w zupełności Wam wystarczają!

1. Total War Saga: Thrones of Britannia (PC)

Spin-off cyklu Total War przenosi graczy na Wyspy Brytyjskie. Akcja osadzona jest w IX wieku naszej ery, a zadaniem graczy jest, a jakże, zdominowanie przeciwników. Kolejne posunięcia planujemy na mapie taktycznej, by efektowne, wielkoskalowe bitwy toczyć w czasie rzeczywistym na niewielkim jej wycinku.

Gatunek: RTS

Data Premiery: 3 maja

2. 303 Squadron: Battle of Britain (PC)

Dywizjon 303 to propozycja dla osób tęskniących za symulatorami lotu. W tej grze ze sporymi naleciałościami produkcji typu arcade, poznamy losy poszczególnych pilotów polskiej eksadry, tocząc przy tym zacięte podniebne potyczki.

Gatunek: Symulacja

Data Premiery: 8 maja (wczesny dostęp)

3. AO International Tennis (PC/PS4/XONE)

Oto oficjalna gra turnieju Australian Open. Czy to zagwarantuje jakość? Oby! Twórcy twierdzą, że jest to najwierniejszy symulator tenisa, jaki kiedykolwiek stworzono. Uwaga: w grze dostępny jest tryb rozgrywki wieloosobowej, a nawet... kariera, gdzie pniemy się od samego dołu rankingu ATP na jego szczyt.

Gatunek: Sportowa

Data Premiery: 8 maja

4. Conan Exiles (PC/PS4/XONE)

RPG Akcji z otwartym światem nareszcie wychodzi z wczesnego dostępu. Pozytywne oceny graczy dają nadzieje na to, że sandbox od FunCom spełni pokładane w nim nadzieje.

Gatunek: Survival, Crafting, Multiplayer

Data Premiery: 8 maja

5. Paladins: Champions of the Realm (PC/PS4/XONE)

Po niemal dwóch latach wieloosobowa strzelanka Paladins wychodzi z wczesnego dostępu. Największa zaleta? Tytuł dostępny jest zupełnie za darmo! Jeśli nie macie środków na Overwatcha, to Paladins będzie strzałem w dziesiątkę.

Gatunek: Akcja, Battle Royale, FPS

Data Premiery: 8 maja

6. Pillars of Eternity II: Deadfire (PC/PS4/XONE/SWITCH)

Po sukcesie pierwszej części Pillars of Eternity, Obsidian Entertainment stworzyło kolejną odsłonę gry. Akcja RPG obserwowana jest w rzucie izometrycznym. Największe atuty to fabuła, doskonała mechanika gry i ciekawy system rozwoju postaci.

Gatunek: RPG

Data Premiery: 8 maja

7. Wild West Online (PC)

MMO na Dzikim Zachodzie? Tego jeszcze nie było. Gra mocno inspirowana jest trybem wieloosobowym z kultowego już Read Dead Redemption. Sukcesu produkcji Rockstara nie powtórzy, ale może warto dać jej szansę? Uwaga: w grze nie musicie być mordercą - rola poszukiwacza złota lub farmera to coś dla osób lubujących spokojniejszą zabawę.

Gatunek: MMO

Data Premiery: 10 maja

Następna strona
Spis treści: