TOP 14: najlepsze horrory świata gier

TOP 14: najlepsze horrory świata gier

Lubicie się bać? Mamy nadzieję, że tak, bo w naszym najnowszym zestawieniu znajdziecie czternaście najbardziej klimatycznych horrorów, w jakie możecie zagrać na Waszych pecetach.

Dzisiaj serwujemy coś wyłącznie dla graczy o mocnych nerwach. Jeśli miewacie problemy z powodu koszmarów, to lepiej nie odpalajcie niczego z powyższej listy. Waszego ulubionego horroru zabrakło na liście? Nie zgadzacie się z którymś z wyborów? Dajcie znać w komentarzu! Oto...

Najlepsze horrory na PC

1. Metro 2033

Lenovo Legion

Gra Metro 2033 bazuje na pierwszej części trylogii postapokaliptycznych powieści Dmitrija Głuchowskiego. Już samo osadzenie akcji w tunelach rosyjskiego metra, w których po zagładzie atomowej schroniła się ludzkość gwarantuje niesamowicie klimatyczną i nietuzinkową atmosferę. Rozgrywka umiejętnie łączy elementy FPSa z survival horrorem. Graczom towarzyszy niemal bezustanna atmosfera zaszczucia. Piękna oprawa graficzna i dźwiękowa oraz wciągająca historia, zabierająca graczy w podróż do postapokaliptycznych tuneli rosyjskiego Metra zostaną Wam w pamięci jeszcze na długo po ukończeniu gry. Polecamy Wam zagrać w ulepszoną wersję Redux!

Opublikowano przez: Anna
Następna strona
Spis treści: