Wakacyjny niezbędnik gracza i technologicznego maniaka

Wakacyjny niezbędnik gracza i technologicznego maniaka

Jak spędzacie swoje wakacje? Mamy nadzieję, że bawicie się świetnie! Ciekawi jesteśmy czy jako miłośnicy nowych technologii na wakacyjne wyjazdy zabieracie wszystkie gadżety, które postanowiliśmy umieścić w naszym wyprawowym plecaku.

Dynamiczny rozwój nowych technologii sprawia, że otaczamy się coraz większą liczbą gadżetów, a gracze to grupa osób, które wyjątkowo lubują się w tego rodzaju nowinkach. W wakacje jedni lubią zupełnie oderwać się od zdobyczy świata gier i urządzeń elektronicznych, a inni wręcz przeciwnie - w każdą wakacyjną podróż zabierają ze sobą całą masę sprzętów.

Oto jakie urządzenia zabiera ze sobą na wakacyjne podróże załoga LenovoGaming.pl. A z jakim sprzętem Wy nie potraficie rozstać się na wakacjach?

Plecak

Jedni lubią podróżować z walizką, inni podróżują z wielkimi torbami. Jeszcze inni swe krótkie wojaże odbywają "na lekko", zabierając ze sobą pojemny plecak. Nam podczas weekendowych, a także nieco dłuższych wypadów towarzyszy plecak Lenovo Y Gaming Armored Backpack. Powód jest prosty: wzmocniona i wodoszczelna budowa, gwarantująca najwyższy poziom ochrony laptopa, będącego naszym narzędziem pracy. W plecaku znajduje się aż 16 ergonomicznych kieszonek i 3 główne kieszenie, które pozwalają upakować w nim ubrania, przybory higieniczne, ładowarkę do laptopa i słuchawki.

Lenovo Legion
Następna strona
Spis treści: