Jaki komputer do gier? Propozycje zestawów i gotowych rozwiązań

Jaki komputer do gier? Propozycje zestawów i gotowych rozwiązań

Jeszcze w tym roku zadebiutuje mnóstwo ciekawych gier. Wiele osób rozważa z tego powodu ulepszenie swojego komputera, bądź zakup zupełnie nowej maszyny. Podpowiadamy Wam jakie zestawy komputerowe warto skompletować samodzielnie lub kupić, aby podołały najnowszym grom!

Jaki komputer do gier kupić? To chyba najczęściej pojawiające się w Internecie pytanie dotyczące sprzętu do gier. Wśród naszych propozycji pojawiły się zarówno "gotowe" desktopy, laptopy, jak i proponowane przez nas zestawy komputerowe, które skompletować musicie samodzielnie.

Kryterium podziału sprzętu nie jest cena, a jego wydajność. Najczęściej poszukiwanymi komputerami są urządzenia:

  1. Umożliwiające płynną rozgrywkę w najnowszych grach przy średnich detalach, w ponad 30 klatkach na sekundę w rozdzielczości Full HD
  2. Dające możliwość zabawy na wysokich ustawieniach graficznych w 40-60+ kl./s. w rozdzielczości Full HD
  3. Pozwalające cieszyć się płynnością na poziomie ponad 60 kl./s. w rozdzielczości 2K i przy najwyższych ustawieniach graficznych.

Jeśli szukacie zestawu komputerowego w danym budżecie, udajcie się na nasze forum i załóżcie stosowny temat. Nasi eksperci i inni internauci błyskawicznie pomogą Wam w wyborze wymarzonego komputera!

Opublikowano przez: Anna
Następna strona
Spis treści: