Najlepsze bronie w Fortnite - poradnik

Najlepsze bronie w Fortnite - poradnik

Naturalnym jest, że w sieciowych strzelaninach, zarówno pierwszoosobowych, jak i trzecioosobowych, mamy do dyspozycji wiele broni. Jedne są lepsze, inne gorsze, ale jedno jest pewne, bez nich się nie obejdziemy. Oczywiście, najbardziej doświadczeni gracze w wielu przypadkach nawet z pomocą najgorszego karabinu potrafią zdziałać wiele, ale mimo to warto wyposażyć się tak, aby zyskać jak największą przewagę nad przeciwnikiem. Dzisiaj postanowiliśmy przedstawić Wam listę najlepszych broni, które dostępne są w Fortnite, grze battle royale, która cieszy się obecnie ogromną popularnością.

Wszystkie wymienione bronie podzieliliśmy na kategorie – tak aby łatwiej było się w naszej liście odnaleźć. Dodatkowo, na ostatniej stronie artykułu umieściliśmy ranking wszystkich dostępnych w grze broni, ponumerowanych od najlepszej do najgorszej.

Karabiny szturmowe

Karabiny szturmowe to bardzo uniwersalna część arsenału dostępnego w Fortnite. Ten rodzaj broni dobrze sprawdzi się na każdym dystansie dzielącym cię od przeciwnika. Oczywiście, na dystansach dalekich lepiej korzystać z innych karabinów, dedykowanym tym odległościom i podobnie jest w przypadku dystansów bliskich, ale mimo to ich efektywność jest bardzo wysoka.

Karabiny szturmowe, tak jak pozostałe bronie, są podzielone w grze na kilka rodzajów i klas jakości. Przede wszystkim szukajcie klasy fioletowej (epickiej) i pomarańczowej (legendarnej). W przypadku klasycznych karabinów szturmowych kolorem fioletowym i pomarańczowym oznaczono bronie SCAR, które cieszą się większą celnością niż M4 oznaczone kolorem białym (zwykle), zielonym (niepospolite) lub niebieskim (rzadkie).

Lenovo Legion

Poza zwykłymi karabinami szturmowymi można wyróżnić jeszcze burst rifles, dobre na krótkich dystansach, o klasie białej, zielonej i niebieskiej; karabiny szturmowe z lunetą, dobre zamienniki dla karabinów snajperskich, sprawdzające się na dalekich dystansach, o klasie niebieskiej lub fioletowej, a także lekkie karabiny maszynowe, pojemniejsze od pozostałych karabinów szturmowych i strzelające od nich szybciej, ale cechujące się mniejszą celnością.

Opublikowano przez: Anna
Następna strona
Spis treści: