Red Dead Redemption 2 - porady na początek

Red Dead Redemption 2 - porady na początek

Internet zalewają od wczoraj tysiące memów i innych materiałów związanych z grą Red Dead Redemption 2. Gamingowe szaleństwo trwa w najlepsze po premierze najnowszej produkcji studia Rockstar, nazywanej już teraz "lepszą od GTA V". Oto porady, które warto mieć na uwadze zaczynając zabawę.

1. Odblokuj szybką podróż lub... podróżuj pociągiem

W Red Dead Redemption 2 system szybkiej podróży nie jest dostępny od razu. Z początku, aby pokonywać sprawnie długie odległości należy... kupić bilet na pociąg. Ten kosztuje 5-15 dolarów. Odblokowanie szybkiej podróży w obozie (zakup mapy) następuje po ok. 20 godzinach zabawy. Jego koszt to 325 dolarów.

2. Odwiedzaj urząd pocztowy, aby pozbyć się łowców głów

Lenovo Legion

Niestety, Dziki Zachód jest brutalny. Raz jesteśmy łowcą, innym razem zwierzyną. Gdy za bardzo zaleziemy za skórę obrońcą prawa, ci wyznaczą nagrodę za głowę Arthura. Jeśli chcecie się pozbyć łowców nagród, potrafiących być niemałym utrapieniem, odwiedzajcie regularnie placówki pocztowe. W zamian za wasze dolary, pozbędziecie się problemu.

3. Miej swego konia w zasięgu gwizdnięcia

Lenovo Legion

Koń w Red Dead Redemption 2 to nie płotka z Wiedźmina, która cudownie "przyzywana" jest do gracza. Jeśli koń stoi za daleko nie usłyszy, gdy na niego gwizdacie i nie podbiegnie. Wyższe poziomy doświadczenia pozwalają rozwinąć więź Arthura z koniem, któremu z czasem wyostrza się słuch. Dzięki temu jest w stanie usłyszeć gwizd z większych odległości.

4. Zawsze miej przy sobie zestaw pierwszej pomocy dla konia

Jeśli koń padnie w trakcie wymiany ognia, do jego "wskrzeszenia" potrzebny będzie zestaw leczniczy. Te kupicie w każdym sklepie. To bardzo ważny aspekt gry, gdyż na przestrzeni zabawy rozwijacie więź z koniem. Jeśli rumak padnie, będziecie musieli oswajać kolejne zwierzę od nowa.

Opublikowano przez: Anna
Następna strona
Spis treści: