Kolejne porady do GTA na Dzikim Zachodzie

5. Regularnie ulepszaj kwatery

Po odblokowaniu obozu, będziecie mogli ulepszać nie tylko statystyki bohatera, ale także kwatery Dutcha. Zrobicie to podchodząc do schowka na pieniądze i sięgając po księgę. Ulepszenia obejmują zarówno to, ile amunicji i apteczek może nosić przy sobie Arthur i to, ile pieniędzy do obozu przynosili będą Wasi wspólnicy.

6. Zachowaj biżuterię na później

Po odblokowaniu pasera nie daj się skusić i nie sprzedawaj od razu skradzionej biżuterii. Dużo bardziej korzystne jest wykorzystywanie tejże do wytwarzania talizmanów, które poprawiają statystyki głównego bohatera.

7. Poluj na zwierzęta!

Lenovo Legion

Materiały pozyskiwane z trzygwiazdkowych polowań pozwalają pozyskać materiały niezbędne do wytwarzania talizmanów. Uwaga: aby wejść w posiadanie cennej zdobyczy należy zabić ofiarę jednym strzałem. Jak poznać które zwierzę jest tym "cenniejszym" od innych? Wystarczy spojrzeć w jego stronę przez lornetkę.

8. Strzelaj w powietrze, by odstraszyć wrogów i zatrzymywać świadków

Lenovo Legion

Rockstar pomyślało nawet o tym, by w Red Dead Redemption 2 zaimplementować mechanikę strzałów ostrzegawczych. Strzelając w powietrze nie jeden raz zmusicie przeciwnika do kapitulacji jeszcze przed walką. To także doskonała metoda na to, by odwieść od pomysłu ucieczki świadka przestępstwa. Strzał ostrzegawczy może również odstraszać dzikie zwierzęta. Aby oddać strzał ostrzegawczy należy wcisnąć przycisk "do góry" na D-Padzie i nacisnąć przycisk strzału.

Poprzednia strona Następna strona
Spis treści: