Ostatnie rzeczy, o których powinniście wiedzieć

9. Słuchajcie mamy: ubierajcie się ciepło!

Serio, to nie żart. Niskie temperatury w grze mają negatywny wpływ na nieodpowiednio odzianego Arthura. Jeśli chcecie uniknąć utraty wytrzymałości i życia w regionach świata, w których panują przymrozki, lepiej załóżcie ciepłe ciuchy.

10. Bandana to nie tylko ozdoba, to także kamuflaż

Lenovo Legion

Gdy za waszą głowę wyznaczono już niemałą nagrodę, a chcecie w miarę bezpiecznie przemieszczać się po miejscowościach, zakładajcie bandanę. Osłona twarzy nie jest wyłącznie elementem kosmetycznym - potrafi ona zapobiec rozpoznaniu w tłumie. Przed rozmową z cywilami ściągajcie bandanę - w innym razie mogą nie chcieć z wami rozmawiać.

11. Kody do gry zapisane są w... gazetach

Okej, wcale nie zachęcamy nikogo do korzystania z kodów. Te przeważnie psują zabawę. Jeśli jednak jesteście ciekawi jakie kody zaszyli w grze twórcy Red Dead Redemption 2, to czytajcie uważnie gazety. Pomiędzy wierszami ukryto ich całkiem sporo! PS nie próbujcie nawet wpisywać kodów znalezionych w sieci - musicie posiadać daną gazetę, aby aktywować zawarty w niej kod. Ach, nie wszystkie gazety zawierają kody.

12. Podczas strzelania zmieniaj ramię

Lenovo Legion

Naciśnięcie D-Pada w lewo pozwala zmienić wysunięte do przodu ramię podczas strzelania. Ma to spore znaczenie przy czyszczeniu z wrogów ciasnych pomieszczeń wewnątrz budynków.

Poprzednia strona
Spis treści: