6. Tworzenie opinii o grach

Poza pisaniem czy nagrywaniem poradników możecie zająć się także pisaniem czy nagrywaniem recenzji gier oraz innych form opinii na ich temat. Przecież, przed kupnem jakiejkolwiek gry gracze zwykle chcą się upewnić, czy tytuł na pewno jest wart ich pieniędzy, a więc zdecydowanie nie zabraknie osób, które chciałyby Waszą opinię poznać.

Jeśli chodzi o filmy, dobrze mieć na nie własny pomysł, który sprawi, że Wasze materiały będą wyróżniać się na tle innych. Spójrzcie chociażby na kanał osoby o pseudonimie Angry Joe, którego przykładową recenzję umieściliśmy poniżej.

Ważne jest także, abyście nie wydawali na recenzowane gry krocie. Recenzenci zwykle otrzymują klucze do gier za darmo, jeśli skontaktują się z deweloperami. Gdy znajdziecie grę, którą chcielibyście zrecenzować, spróbujcie napisać maila do jej twórców, z prośbą o udostępnienie do niej klucza.

Lenovo Legion

Aby zdobyć doświadczenie w recenzowaniu gier możecie spróbować zdobyć pracę w internetowym serwisie o tematyce gamingowej. Oznacza to raczej, że będziecie musieli pisać także innego rodzaju teksty, ale kto wie czy tego nie polubicie. Z czasem być może zdobędziecie szansę na zrecenzowanie pierwszej gry, a potem kolejnych, a przy okazji zdobędziecie co nieco ważnych kontaktów i znajomości, które ułatwią Wam dalszy rozwój.

Opublikowano przez: Anna
Poprzednia strona Następna strona
Spis treści: