7. E-sport

Cóż, najtrudniejsze zostawiliśmy na koniec. Tę drogę kariery możecie bowiem podjąć tylko i wyłącznie, jeżeli jesteście świetni w którymś z sieciowych tytułów dostępnych na rynku. Z resztą, droga na szczyt nie jest w niej łatwa.

Aby osiągnąć sukces w e-sporcie, musicie nieustannie trenować w tytule, który Was interesuje – po prostu grać i grać, i grać. Warto też zapisywać się na wszelakie turnieje e-sportowe, nawet te najmniejsze, aby zdobywać kolejne doświadczenia. Poza tym, podczas ich trwania możecie zostać zauważeni przez organizację czy drużynę, która zechce wciągnąć Was w wyższy poziom rozgrywek, oferujący lepsze nagrody.

Lenovo Legion

Najważniejsze turnieje takich tytułów jak CS:GO czy DOTA 2 gwarantują pule nagród rzędu milionów dolarów, a więc naprawdę jest o co walczyć. Dodatkowe pieniądze będziecie otrzymywać, jeśli zdobędziecie sponsorów. Warto wspomnieć o rozwijającym się e-sportowym zapleczu Overwatcha, które pozwala każdemu na stworzenie drużyny i walkę o dostęp do najwyższego szczebla rozgrywek – Overwatch League.

Niestety, nie każdy kto próbował, osiągnął sukces w e-sporcie. Walka o ten sukces bywa długa i żmudna, a z resztą nie zawsze przynosi rezultaty. Niemniej jednak życzymy Wam powodzenia.

Opublikowano przez: Anna
Poprzednia strona
Spis treści: