Jak zoptymalizować Windows 10 dla najlepszych osiągów w grach?

Jak zoptymalizować Windows 10 dla najlepszych osiągów w grach?

Każdy chciałby mieć w swoim komputerze najwydajniejszą kartę graficzną, świetny procesor i ilość RAMu, którego nie "przeje" nawet Google Chrome. Nie każdy jednak ma taką możliwość. W dzisiejszym poradniku podpowiemy Wam jak zoptymalizować system Windows 10 w taki sposób, aby zagwarantować sobie jak najwyższą wydajność w grach.

Powiemy od razu: nie spodziewajcie się cudów. Nic nie zastąpi wydajnych podzespołów, ale w przypadku słabszych komputerów takie optymalizacje są kluczowe, aby wycisnąć z urządzenia maksimum potencjału. Nie bądźcie sceptycznie nastawieni i spróbujcie - to naprawdę działa.

1. Dbaj o aktualizacje sterowników

Lenovo Legion

Wiele osób bagatelizuje znaczenie sterowników graficznych. Istnieje spora grupa osób korzystających z kart NVIDIA, które wciąż nie używają oprogramowania GeForce Experience, powiadamiającego o wydaniu nowych sterowników. Sprawia to, że niektórzy gracze aktualizują sterowniki graficzne raz na pół roku... lub rzadziej. Wierzcie lub nie, ale sterowniki graficzne wydawane po premierze danej gry potrafią poprawić jej wydajność nawet o kilkadziesiąt procent.

Opublikowano przez: Anna
Następna strona
Spis treści: