Electronic Arts – Origin Access

Origin Acces oferuje obecnie najprawdopodobniej najwięcej gier spośród wszystkich usług abonamentowych. Abonament ten możecie wykupić w dwóch wersjach – Basic lub Premier. Czym te się różnią?

Abonament Basic kosztuje 14,99 złotych miesięcznie (lub 77,99 złotych za rok jeśli zapłacimy za 12 miesięcy z góry). W tej kwocie uzyskujemy dostęp do 218 gier, 10% zniżki na zakupy w platformie Origin, a także 10-godzinnych wersji próbnych gier, które dopiero mają zadebiutować na rynku.

Lenovo Legion

Abonament Premier kosztuje natomiast 59,90 złotych miesięcznie (lub 419,90 złotych za rok jeśli zapłacimy za 12 miesięcy z góry). Oferuje on bazę 229 gier, w tym tych najnowszych od Electronic Arts, a także, poza 10-procentową zniżką na zakupy w sklepie Origin, przedpremierowy dostęp do pełnych wersji gier (w przeciwieństwie do Origin Accesa Basic nie jest on ograniczony do 10 godzin zabawy).

Lenovo Legion

Gry, w których można bawić się w ramach obydwu wersji abonamentu to na przykład Anthem, Battlefield V, Sims 4, Unravel Two, Battlefield 1, Star Wars: Battlefront 2, A Way Out, Fe, Titanfall 2, They Are Billions, FIFA 19, i wiele innych. W ramach Origin Access Premier dodatkowo w tej chwili zagramy w Sea of Solitude, FIFA 20, Plants vs Zombies: Bitwa o Neighborville czy Madden NFL 20 oraz otrzymamy przepustkę sezonową do Sezonu 3 Apex Legends.

Warto mieć na uwadze, że abonament Origin Acces jest dostępny TYLKO na PC. Inna taka usługa abonamentowa Electronic Arts – EA Access jest przeznaczona na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Opublikowano przez: Anna
Poprzednia strona Następna strona
Spis treści: