Darmowy trial PlayStation NOW i dodanie karty

PS NOW to usługa płatna - opłaty są różne w zależności od regionu. W przypadku Wielkiej Brytanii wynoszą 8,99 funtów za 1 miesiąc korzystania, 22,99 funtów za 3 miesiące oraz 49,99 funtów za 12 miesięcy korzystania z usługi. Możecie jednak aktywować tygodniowy bezpłatny okres próbny.

1. Po wczytaniu pełnego interfejsu usługi (po wykonaniu wcześniejszych kroków) kliknijcie na przycisk "Start your free trial". To darmowy okres próbny, który pozwoli Wam korzystać z usługi PlayStation NOW przez tydzień zupełnie za darmo! Kliknięcie przeniesie Was do przeglądarki internetowej.

Lenovo Legion - PSNOW

2. W przeglądarce ponówcie wybór, a następnie wybierzcie prostokąt z napisem "Free". W następnym kroku zatwierdźcie swoje chęci klikając "Subscribe".

Lenovo Legion - PSNOWLenovo Legion - PSNOW

3. W następnym kroku zostaniecie poproszeni o dodanie swojej karty do konta. Zrobicie to klikając na przycisk "Update Your Billing Information" w wyświetlonym oknie.

Lenovo Legion - PSNOW

4. Pozostaje Wam podać dane karty lub konta PayPal. Spokojnie, środki zostaną pobrane dopiero po zakończeniu 7-dniowego okresu próbnego. W każdej chwili możecie anulować subskrypcję w ustawieniach konta z poziomu aplikacji desktopowej.

Bawcie się dobrze!

Opublikowano przez: Anna
Poprzednia strona
Spis treści: