Laptop do gier - jaki wybrać? Propozycje Lenovo Legion

Laptop do gier - jaki wybrać? Propozycje Lenovo Legion

Czasami pytacie nas jakiego laptopa do gier wybrać. Na tak postawione pytanie nie ma oczywiście jednoznacznej odpowiedzi. Najpierw należy określić swój budżet i zastanowić się w co na takim urządzeniu macie ochotę pograć. Z myślą o wszystkich osobach chcących zakupić swojego pierwszego laptopa lub "ulepszyć" obecnego, stworzyliśmy krótki poradnik zakupowy.

Święta to niezły okres na kupno nowego laptopa. W wielu sklepach trwają bardzo atrakcyjne promocje, a środki na ewentualne zakupy są tym większe, o ile większe są "dofinansowania finansowe" w postaci prezentów mikołajkowych i świątecznych od bliskich.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że lekkiego, wydajnego i dobrze chłodzonego laptopa do gier kupić można za stosunkowo niewielkie pieniądze. W Lenovo Legion zawsze staramy się dostarczać Wam sprzęt o najwyższej jakości i wydajności, który bez względu na cenę spełniał będzie kryteria większości graczy. Oto nasze propozycje z różnych półek cenowych.

Lenovo IdeaPad L340-15

Lenovo Legion

Cena: ok. 2999 złotych

Pierwszą propozycją w naszym zestawieniu jest laptop multimedialny spoza rodziny produktów Lenovo Legion. Nie dajcie się jednak zwieść, bowiem jego moc obliczeniowa jest wystarczająca do tego, aby czerpać frajdę z grania w e-sportowe tytuły pokroju CS:GO w najwyższych ustawieniach graficznych. Po obniżeniu suwaka detali na poziom średni lub zagracie bez problemu także w najnowsze gry w rozdzielczości Full HD i to nawet w 60 klatkach na sekundę.

Lenovo Legion

O wydajność urządzenia w tej cenie dba procesor Intel Core i5-9300H, 8 GB RAMu i układ graficzny Nvidia GeForce GTX 1650. W wysokich detalach i ponad 50 klatkach na sekundę pogracie w Apex Legends, Far Cry New Dawn, Gears of War 5, F1 2019, czy też najnowszego Call of Duty Modern Warfare! Po obniżeniu detali poziom ten osiągnięcie choćby w Red Dead Redemption 2, czy też Metro Exodus.

  • Typ ekranu: IPS 15,6" 1920x1080 pikseli, 60 Hz, matowy
  • Procesor: Intel Core i5-9300H
  • Grafika: NVIDIA GeForce GTX 1650, Intel UHD Graphics 630
  • Pamięć: 8 GB
  • Dysk: 256 GB SSD M.2 PCIe
Opublikowano przez: Anna
Następna strona
Spis treści: