Laptop dla gracza - jaki powinien być? Poradnik

Laptop dla gracza - jaki powinien być? Poradnik

W sieci znajdziecie bardzo dużo rozbudowanych i "przegadanych" poradników dotyczących zakupu idealnego laptopa dla gracza. W naszym mniemaniu brakuje poradników krótkich, przejrzystych i przystępnych. Postanowiliśmy więc takowy stworzyć! Porady zebraliśmy w kilku punktach.

Jaki ekran w laptopie? Czy laptop faktycznie ma być mobilny?

Na początku zdecyduj się, czy laptop przenoszony z miejsca na miejsce regularnie, czy może okazjonalnie. Jeśli często podróżujesz i masz portfel wypchany po brzegi pieniędzmi, rozejrzyj się za konstrukcjami dla graczy o przekątnej 13- i 14-cali. Dlaczego mówimy o zasobności portfela? Tak niewielkie laptopy dla graczy są rzadkością i kosztują krocie.

Bardzo często okazuje się, że laptop pełni funkcję komputera stacjonarnego i podnoszony jest z biurka "od wielkiego święta". Wtedy warto postawić na konstrukcję 17.3-calową, zgodnie z zasadą, że większy ekran, to lepszy ekran. Transportowanie tak dużego laptopa nie musi być problematyczne - jeśli masz odpowiedni plecak, będzie dobrze! Polecamy Waszej uwadze najnowszy plecak z oferty Lenovo Legion, który oferuje odpowiednią ilość przestrzeni nie tyko na 17.3-calowego laptopa, ale także jego zasilacz, słuchawki, myszkę oraz inne dodatki.

Laptopy

Jeśli szukasz rozwiązania kompromisowego lub nie wiesz co wybrać, 15.6-calowa matryca będzie strzałem w dziesiątkę. Na rynku znajdziesz największy wybór urządzeń z takim właśnie ekranem. Są one odczuwalnie lżejsze od 17.3-calowców i łatwiej je przenosić w mniejszych rozmiarów plecaku.

Laptopy
Opublikowano przez: Lenovo Legion
Następna strona
Spis treści: