W nowej paczce Humble Bundle znajdziecie gry z serii Arma

W nowej paczce Humble Bundle znajdziecie gry z serii Arma

W serwisie Humble Bundle pojawiła się nowa paczka gier za grosze. Poświęcono ją w stu procentach serii Arma i jest ona większa niż analogiczna paczka, którą udostępniono w zeszłym roku. Przekonacie się, co znajdziecie w Humble Arma 2018 Bundle!

Jeśli zapłacicie co najmniej 1 dolara, otrzymacie gry Arma: Cold War Assault, Arma: Gold Edition oraz Arma Tactics. Zostawiając w serwisie aż 15 dolarów, w wasze ręce dodatkowo wpadną klucze do Army 3 oraz jej DLC – Karts, Helicopters oraz Marksmen. Jeśli Wasza kwota przekroczy średnią kwotę wpłacaną za paczkę (która teraz wynosi 15,84 dolara), staniecie się posiadaczami Army II i DLC British Armed Forces, Private Military Company, Operation Arrowhead oraz Army of the Czech Republic.

Te osoby, które zapłacą aż 20 dolarów, otrzymają jeszcze rozszerzenie do Army III, które zadebiutowało w 2016 roku – Laws of War, zawierające nową wyspę, frakcję, kampanię kooperacyjną, i nie tylko.

Fundusze zebrane dzięki paczce zostaną przekazane na rzecz Amerykańskiego Czerwonego Krzyża. Humble Arma 2018 Bundle będzie dostępne do 12 czerwca.

Kliknijcie TUTAJ, aby osobiście przejrzeć zawartość paczki i dokonać zakupu.

Co to jest Humble Bundle?

Dla tych z Was, którzy jeszcze nie znają Humble Bundle, spieszymy z wyjaśnieniem. Humble Bundle to inicjatywa, w ramach której sprzedawane są paczki gier. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na cele charytatywne. To nabywający paczkę każdorazowo decyduje na jaki cel mają zostać przeznaczone jego pieniądze

Opublikowano przez: Mały77