Lipiec z Humble Monthly - do zgarnięcia kolejna paczka świetnych gier!

Lipiec z Humble Monthly - do zgarnięcia kolejna paczka świetnych gier!

Co miesiąc w platformie Humble Monthly można otrzymać pakiet gier wartych ponad 300 złotych, płacąc ponad 40 złotych. Wystarczy zasubskrybować usługę Humble Monthly. Przekonajcie się, jakie tytuły będzie zawierał zestaw lipcowy.

W kwietniu w Humble Monthly znalazły się takie tytuły jak Deus Ex: Mankind Divided, w maju - Kerbal Space Program, Dead Rising 4, i nie tylko, a w czerwcu między innymi Destiny 2. Jakie produkcje trafią do paczki, którą otrzymacie w lipcu? Nie znamy jej pełnej zawartości, ale z pewnością będą to gry Hearts of Iron IV, Blackwake oraz Portal Knights. Wszystkie tytuły cieszą się wysokimi ocenami na Steamie.

No cóż, paczkę zdecydowanie warto zgarnąć. Nie ma bowiem wątpliwości, że znalazło się w niej więcej równie atrakcyjnych tytułów. Podobnie było w poprzednich miesiącach.

Macie czas do 5 lipca na zasubskrybowanie usługi Humble Monthly, aby lipcową paczkę otrzymać. Jak wspomnieliśmy, pakiet kosztuje około 40 złotych. Niemniej jednak, łączna wartość tytułów, które się w nim znalazły wynosi dużo ponad 300 złotych.

Aby skorzystać z subskrypcji Humble Bundle Monthly, wystarczy przejść TUTAJ. Platforma pozwala na wybranie różnych planów subskrypcji – na 1 miesiąc, 3 miesiące, na 6 miesięcy oraz 12 miesięcy. Im dłuższy plan wybierzemy, tym pakiety będą dla nas tańsze.

Humble Monthly - Maj 2018 - Lenovo Gaming