Overwatch za 45 złotych do zgarnięcia w najbliższym Humble Monthly

Overwatch za 45 złotych do zgarnięcia w najbliższym Humble Monthly

Jeśli jeszcze nie wypróbowaliście Overwatcha, czyli jedynej strzelanki Blizzarda, teraz jest na to idealna okazja. Co miesiąc w platformie Humble Bundle można otrzymać pakiet gier wartych ponad 300 złotych złotych, płacąc tylko 45 złotych – wystarczy zasubskrybować usługę Humble Monthly. Październikowa edycja pakietu zawierać będzie innymi Overwatcha.

Nie wiadomo, jakie inne gry znajdą się w pakiecie, który zostanie udostępniony w październiku. Warto jednak wspomnieć, że jeśli w następnych miesiącach będziecie kontynuować subskrypcje usługi Humble Monthly, poza kolejnymi tytułami otrzymacie po skrzynce z Overwatcha. W takich skrzynkach można znaleźć skórki, emotki, i nie tylko.

   

Aby otrzymać październikową edycję paczki Humble Monthly, musicie wykupić subskrypcję usługi przed 5 października. Zakupu możecie dokonać już teraz.

Aby skorzystać z subskrypcji Humble Bundle Monthly, wystarczy przejść TUTAJ. Platforma pozwala na wybranie różnych planów subskrypcji – na 1 miesiąc, 3 miesiące, na 6 miesięcy oraz 12 miesięcy. Im dłuższy plan wybierzemy, tym pakiety będą dla nas tańsze.

Humble Monthly - Maj 2018 - Lenovo Gaming