Shadow Warrior 2 za darmo na GOG.com

Shadow Warrior 2 za darmo na GOG.com

Od wczoraj grę Shadow Warrior 2 można dodać do swojej biblioteki w platformie GOG.com zupełnie za darmo. Skorzystajcie z promocji już teraz, ponieważ ta potrwa bardzo krótko.

Shadow Warrior 2 to kooperacyjna strzelanka, która zadebiutowała na rynku w 2016 roku. Stanowi ona kontynuację pierwszoosobowej gry akcji z 2013 roku, stworzoną przez rodzimego dewelopera Flying Wild Hog. Tytuł ten zwyciężył w głosowaniu, które odbyło się w platformie GOG.com z okazji jej 10. rocznicy. Zgodnie z zapowiedzą został on zatem chwilowo udostępniony za darmo.

Aby odebrać grę Shadow Warrior 2 za darmo, należy udać się na stronę główną GOG.com, a następnie na specjalnym banerze kliknąć w opcję „Get it for free”. W rezultacie produkcja od razu pojawi się w Waszej bibliotece.

Należy zaznaczyć, że promocja potrwa zaledwie do 6 października, do godziny 16:15. Na skorzystanie z niej nie macie więc zbyt dużo czasu.

Z okazji swoich 10. urodzin GOG przygotował dla graczy także inne okazje. Na uwagę szczególnie zasługują specjalne kolekcje urodzinowe. Pierwsza z nich – Nieśmiertelne Klasyki – oferuje legendarne Theme Hospital, Dungeon Keeper 2, System Shock 2 oraz Another World za jedyne 18 zł. Za 35 złotych udostępniono z kolei kolekcję Im starsze, tym lepsze, zawierającą takie hity jak Owlboy, Homeworld Remastered i Dragon Age: Origins, a za 89 złotych kolekcję Współczesne klasyki, obejmującą Kingdom Come: Deliverance, Battle Chasers i Shadow Tactics: Blades of the Shogun.

Jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądała historia GOG.com, zachęcamy Was do obejrzenia poniższego filmu udostępnionego przez platformę.

Opublikowano przez: Przemol