Overwatch w przyszłym tygodniu do wypróbowania za darmo!

Overwatch w przyszłym tygodniu do wypróbowania za darmo!

Jesteście zainteresowani Overwatchem, jeszcze w niego nie graliście, a chcielibyście wypróbować go przed zakupem? Wkrótce pojawi się do tego idealna okazja. Od 20 do 27 listopada gra będzie bowiem dostępna całkowicie za darmo.

W ramach bezpłatnego tygodnia w Overwatch będziecie mogli zagrać każdym bohaterem, w tym nową Ashe, która zadebiutowała na głównych serwerach zaledwie kilka dni temu. Blizzard pozwoli Wam także na zobaczenie wszystkich 19 map gry, w każdym trybie.

Wszelkie poziomy oraz elementy kosmetyczne zdobyte podczas darmowego tygodnia nie znikną po jego zakończeniu. Gdy tylko zakupicie Overwatch odzyskacie do nich dostęp. Musicie jednak pamiętać, aby korzystać z tego samego konta Blizzard.

Darmowy tydzień z Overwatch rozpocznie się 20 listopada o godzinie 20:00 czasu polskiego i potrwa do godziny 9:00 27 listopada. Obejmuje on wszystkie wersje gry – na PC, Xbox One oraz PlayStation 4.

Overwatch to świetna sieciowa strzelanka, która posiada miliony fanów na całym świecie. W jej podstawowych trybach gry dołączamy do jednej z dwóch sześcioosobowych drużyn bohaterów i toczymy bój o to, która z nich pierwsza zrealizuje swoje cele. Czasem musimy w niej odbić pewien punkt, czasem go obronić, a innym razem, przeprowadzić eskortę do wyznaczonego miejsca. Obecnie w grze do wyboru mamy aż 29 postaci, podzielonych na trzy kategorię – tanków, bohaterów wsparcia oraz bohaterów, których głównych zadaniem jest zadawanie obrażeń.

Warto wspomnieć, że Overwatch został uznany za grę e-sportową roku w ramach tegorocznej edycji plebiscytu Golden Joysticks Awards. Stało się tak zapewne za sprawą świetnie rozwijającej się Overwatch League, której kolejny sezon rozpocznie się 14 lutego 2019 roku.

Opublikowano przez: m4niak