Kup laptopa Lenovo Legion, odbierz 300 złotych i akcesoria gamingowe w prezencie

Kup laptopa Lenovo Legion, odbierz 300 złotych i akcesoria gamingowe w prezencie

Marka Lenovo Legion przygotowała kolejną niespodziankę dla graczy planujących zakup nowego laptopa. Nabywcy notebooków Lenovo Legion Y520 i Y720 z procesorami Intel Core i7 otrzymają w ramach promocji cashback 300 złotych oraz akcesoria gamingowe o wartości 349 złotych. 

Lenovo Legion nowy rok rozpoczyna od nowej, atrakcyjnej promocji. W ramach najnowszej akcji ashbackc, nabywcy cieszących się sporym zainteresowaniem ze strony graczy laptopów Lenovo Legion Y520 i Y720, w wariantach z procesorami Intel Core i7, mogą liczyć na atrakcyjne prezenty. Każdy zakup premiowany będzie nagrodą w postaci karty przedpłaconej Visa, doładowanej kwotą w wysokości 300 złotych brutto, oraz gamingowymi akcesoriami. Na graczy czeka myszka gamingowa Lenovo Legion M200 RGB Gaming Mouse oraz wzmocniony plecak na laptopa (i nie tylko) Lenovo Armored Gaming Backpack, zbierający znakomite oceny w prasie technologicznej. Łączna wartość nagród wynosi ok. 650 złotych.

Lenovo Legion

Legion RGB M200 Gaming Mouse to myszka wyposażona w czujnik optyczny o rozdzielczości 2400 DPI, z możliwością 4-stopniowej regulacji. Gracze otrzymują do dyspozycji 5 programowalnych przycisków oraz podświetlenie RGB.

Lenovo Y Gaming Armored Backpack zapewnia najwyższy poziom ochrony dla laptopów o przekątnej ekranu do 17.3-cala. 3 główne, duże komory oraz 16 mniejszych kieszeni gwarantują niezbędną ilość przestrzeni do transportu laptopa, ale także podręczników, akcesoriów gamingowych i wielu innych gadżetów. Lenovo Y Gaming Armored Backpack to plecak oferujący doskonałą wentylację pleców oraz szeroki zakres regulacji szelek.

Nową Promocją Lenovo Legion objęte są laptopy i desktopy:

  • Lenovo Legion Y520 z procesorem Intel Core i7
  • Lenovo Legion Y720 z procesorem Intel Core i7
Lenovo Legion

Aby wziąć udział w promocji, należy zakupić jeden z produktów promocyjnych w okresie od 28 stycznia 2019 roku, do 28 lutego 2019 roku, u jednego z autoryzowanych partnerów Lenovo:

  • Delkom 2000
  • Komputronik
  • Media Expert, Electro.pl. Avans.pl
  • Morele.net
  • RTV Euro AGD, Oleole.pl
  • Sferis.pl
  • x-kom.pl
  • XTREEM.pl

Następnie należy wyciąć z opakowania produktu kod kreskowy i numer seryjny urządzenia oraz przesłać kolorowy skan lub zdjęcie wyciętego kodu poprzez formularz zgłoszeniowy. Formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem: lenovogaming.pl/cashback-akcesoria/ trzeba wypełnić w ciągu 14 dni od daty zakupu laptopa. Formularze zgłoszeniowe przyjmowane są przez Organizatora w czasie trwania promocji lub do wyczerpania puli prezentów. Jeden uczestnik może skorzystać z promocji tylko jeden raz.

Szczegółowe warunki promocji znaleźć można w Regulaminie Promocji.

Wszystkie komputery marki Lenovo Legion, także modele Y520 i Y720, objęte są programem Lenovo Premium Care, który określa maksymalny czas naprawy urządzenia w ramach gwarancji na 5 dni roboczych. W razie jego przekroczenia, firma Lenovo zwraca nie tylko równowartość sprzętu, ale także naprawiony sprzęt. Wystarczy zarejestrować produkt na stronie lenovopremiumcare.pl w ciągu 30 dni od daty jego zakupu. Należy to zrobić nie później niż do 31 grudnia 2019 roku, który jest ostatnim dniem trwania promocji. Gwarancja realizowana jest w systemie door-to-door. Reklamacja zgłaszana jest za pośrednictwem specjalnego formularza, a zamówiony przez Lenovo kurier odbiera sprzęt bezpośrednio od użytkownika.

Więcej informacji o marce Lenovo Legion można uzyskać pod adresem www.lenovogaming.pl lub obserwując @LenovoLegionPolska w serwisie Facebook.

Opublikowano przez: Anna