Fortnite – Karnet Bojowy sezonu 8 do zdobycia za darmo

Fortnite – Karnet Bojowy sezonu 8 do zdobycia za darmo

Epic Games właśnie dało szansę graczom Fortnite na uzyskanie dostępu do Karnetu Bojowego (Battle Pass) sezonu 8. za darmo. Aby go zdobyć wystarczy ukończyć szereg wyzwań w wyznaczonym terminie.

Epic ogłosiło promocję, publikując informacje o najnowszej aktualizacji do Fortnite – 7.40. Możliwość zdobycia Karnetu Bojowego do sezonu 8 została określona w nich jako „Walentynkowa Niespodzianka”.

Omawiany karnet za darmo otrzyma każdy, kto w Fortnite do 27 lutego ukończy 13 darmowych wyzwań Dogrywki. Korzystając z promocji, zarówno zaoszczędzicie pieniądze, jak i zdobędziecie elementy kosmetyczne.

„Jeżeli nie macie jeszcze żadnego stroju, to świetna okazja, by zgarnąć kilka w prezencie. Dzięki karnetowi bojowemu sezonu 8 natychmiast odblokujecie dwa stroje sezonu 8 i będziecie mogli zdobyć pięć kolejnych. Zaoszczędźcie swoje V-dolce! Ten karnet fundujemy my!”, czytamy na stronie Epic Games.

Warto wspomnieć również o tym, że od teraz, do 22 lutego będziecie mogli wysłać dowolnym osobom w grze podarunki, i to za darmo. Do 1 rano w sobotę czasu polskiego podarunkiem będzie lotnia Skrzydlate Serce. Już wiecie, kto ją otrzyma?

Lenovo Legion

Aby dowiedzieć się, co jeszcze wprowadziła aktualizacja 7.40, wystarczy że przejdziecie TUTAJ. Zmiany dotyczą wielu aspektów rozgrywki.

Fortnite to darmowa gra online, w której gracze rywalizują w trybie Battle Royale. Co ciekawe, tytuł ten oferuje rozgrywkę międzyplatformową – osoby korzystające z urządzeń mobilnych mogą toczyć starcia z graczami konsolowymi oraz pecetowymi.

Jakiś czas temu w ramach plebiscytu Golden Joystick Awards Fortnite został wybrany grą roku. Nie ma co ukrywać – takiego rezultatu nie spodziewał się nikt, mimo że tytuł posiada kilkaset milionów graczy.

W naszym serwisie umieściliśmy już dwa poradniki do Fortnite. W pierwszym przedstawiliśmy podpowiedzi dla początkujących, a w drugim skupiliśmy się na najlepszych broniach w grze. Koniecznie je przeczytajcie!

Opublikowano przez: Anna