W Humble Monthly znowu świetne gry za grosze – Northgard i nie tylko

W Humble Monthly znowu świetne gry za grosze – Northgard i nie tylko

Co miesiąc w platformie Humble Bundle można otrzymać pakiet gier wartych łącznie kilkaset złotych, płacąc zaledwie 45 złotych, o czym raz na jakiś czas Wam przypominamy. Aby go zgarnąć, wystarczy zasubskrybować usługę Humble Monthly. Przekonajcie się, jakie tytuły będzie zawierał kwietniowy zestaw. Cóż, zdecydowanie warto po niego sięgnąć, tak jak w przypadku poprzednich.

Póki co poznaliśmy zaledwie trzy gry, które trafią do najbliższej paczki, ale bazując na ostatnich zestawach można stwierdzić, że w sumie będzie ich najpewniej od 8 do 11. Łączna cena samych tych trzech tytułów wynosi około 340 złotych, a wartość całego kompletu może oscylować nawet wokół 750 złotych.

Pierwszą z produkcji uwzględnionych w nowym Humble Monthly jest Northgard, czyli strategia czasu rzeczywistego osadzona w fantastycznym świecie wikingów. Druga to z kolei Mutant Year Zero: Road to Eden – trójwymiarowa taktyczna strategia z elementami skradanki i walką w systemie turowym, przywodząca na myśl serię XCOM. Ostatnią jest Absolver, trzecioosobowa gra akcji utrzymana w klimacie fantasy. Warto dodać, że Northgard i Mutant Year Zero są bardzo pozytywnie oceniane przez użytkowników Steam.

Aby skorzystać z subskrypcji Humble Bundle Monthly, wystarczy przejść TUTAJ. Platforma pozwala na wybranie różnych planów subskrypcji – na 1 miesiąc, 3 miesiące, na 6 miesięcy oraz 12 miesięcy. Im dłuższy plan wybierzemy, tym pakiety będą dla nas tańsze.

Humble Monthly - Maj 2018 - Lenovo Gaming

Macie czas do 5 kwietnia, aby zdobyć kwietniową paczkę Humble Monthly. Jeżeli wykupicie subskrypcję później, otrzymacie zestaw majowy.

To jak, sięgniecie po tę edycję Humble Monthly? Dajcie znać w komentarzach.

Opublikowano przez: Anna