Overcooked za darmo i na zawsze, ale pospieszcie się!

Overcooked za darmo i na zawsze, ale pospieszcie się!

Wakacje to idealny czas do tego, by spędzać czas ze znajomymi. Jeśli znudzi się Wam przebywanie na świeżym powietrzu, możecie zagrać w coś z dopracowanym trybem kooperacji. Co powiecie na jedną z lepszych gier tego typu - Overcooked? Udostępniono ją właśnie za darmo!

Overcooked to produkcja studia Team 17, znanego przede wszystkim z kultowych już Wormsów. W Overcooked nie jesteście jednak robakami, a kucharzami, którzy muszą ochronić Cebulowe Królestwo przed nadciągającymi siłami zła. W jaki sposób? Oczywiście... gotując.

Lenovo Legion

Czekają na Was liczne kulinarne wyzwania, wymagający klienci i długie godziny rewelacyjnej zabawy. Gotowanie odbywa się na bardzo zróżnicowanych, często zwariowanych mapach. Domyślacie się zapewne, że gotowanie nie będzie stanowiło na nich jedynego wyzwania, prawda?

Overcooked to jedna z najlepszych gier imprezowych, które pozwalają czerpać z niej frajdę maksymalnie 4 osobom w trybie kooperacji.

Overcooked za darmo - jak odebrać?

Overcooked bezpłatnie udostępnione zostało na platformie Epic Games Store. Jeśli dodacie grę do swojego konta teraz, pozostanie ona w Waszej bibliotece na zawsze. Musicie się jednak pospieszyć, bowiem tytuł ten dostępny jest nieodpłatnie wyłącznie do 11 lipca! Później dostępny będzie w regularnej cenie 59 złotych.

Aby odebrać Overcooked przejdźcie pod ten adres i kliknijcie na przycisk "za darmo". Po sfinalizowaniu procesu zakupu, gra zostanie przypisana do Waszego konta.

Opublikowano przez: Anna