Humble Monthly znowu ze świetnymi grami - tym razem Kingdom Come: Deliverance i Surviving Mars

Humble Monthly znowu ze świetnymi grami - tym razem Kingdom Come: Deliverance i Surviving Mars

Każdego miesiąca w serwisie Humble Bundle można otrzymać pakiet gier wartych łącznie kilkaset złotych, płacąc zaledwie 45 złotych, o czym regularnie Wam przypominamy. Jak go otrzymać? To proste. Wystarczy zasubskrybować usługę Humble Monthly. Przekonajcie się, jakie tytuły będzie zawierał sierpniowy zestaw. Cóż, z tak interesującą paczką już od dłuższego czasu nie mieliśmy do czynienia.

Zwykle w zestawach Humble Monthly pojawia się od 8 do 11 gier i najprawdopodobniej tak będzie i w tym przypadku, ale póki co poznaliśmy tyko niektóre z nich. Są to dwie świetne gry - Kingdom Come: Deliverance oraz Surviving Mars o łącznej wartości około 170 złotych.

Kingodom Come: Deliverance to RPG akcji, które zabiera nas do XV-wiecznych Czech, gdzie jako zwykły wieśniak, Henry, zostajemy wplątani w wielką politykę i intrygi oraz otrzymujemy zadanie uratowania prawowitego władcy pańswa i przywrócenia porządku w kraju. Surviving Mars jest natomiast fantastycznonaukowa strategia ekonomicza z gatunku city builder, która daje nam możliwość zaprojektowania pierwszej ludzkiej kolonii na Marsie.

Aby skorzystać z subskrypcji Humble Bundle Monthly, wystarczy przejść TUTAJ. Platforma pozwala na wybranie różnych planów subskrypcji – na 1 miesiąc, 3 miesiące, na 6 miesięcy oraz 12 miesięcy. Im dłuższy plan wybierzemy, tym pakiety będą dla nas tańsze.

Humble Monthly - Sierpien 2019 - Lenovo Gaming

Macie czas do 2 sierpnia, aby zdobyć sierpniową paczkę Humble Monthly. Jeżeli wykupicie subskrypcję później, w Wasze ręce trafi zestaw z września.

Zamierzacie sięgnąć po tę edycję Humble Monthly? Dajcie znać w komentarzach.

Opublikowano przez: Anna