W przyszłym tygodniu w Epic Store odbierzecie za darmo kolejne dwie gry

W przyszłym tygodniu w Epic Store odbierzecie za darmo kolejne dwie gry

Epic Games co tydzień kusi graczy darmowymi grami w swoim sklepie. Mogliśmy odebrać w nim bezpłatnie już chociażby Subnauticę, i nie tylko. W tym tygodniu do dyspozycji mamy jednak aż dwa darmowe tytuły i dokładnie tak samo ma być w kolejnym.

Do 2 sierpnia Epic Games za darmo udostępnia polski hit stworzony i wydany przez 11 bit studios - This War of Mine - a także tytuł tylko przez niego wydany - Moonlighter. Jest tak, ponieważ firma obiecała, że gdy tylko promocją zostanie objęta produkcja, która może nie być dostępna dla kont z blokadą rodzicielską, dorzuci do zestawu grę dostępną dla wszystkich. W tym przypadku produkcją niedostępną dla kont z blokadą rodzicielską jest This War of Mine, oznaczone ograniczeniem wiekowym M (ang. Mature).

Za kilka dni, bo od 2 do 9 sierpnia, za darmo będzie można odebrać z kolei gry Alan Wake oraz For Honor. Cóż, obok ostatnich promocji Epic Games nie można przejść obojętnie. Czy wiecie jednak, która z tych dwóch gier posiada bardziej rygorystyczne ograniczenie wiekowe? Mimo że w obydwu mamy do czynienia z krwią i przemocą, to właśnie For Honor zostało uznane za grę brutalniejszą. Tak więc, For Honor posiada oznaczenie M, a Alan Wake T (ang. Teen).

   

Aby odebrać za darmo Moonlightera i This War of Mine, należy przejść tutaj. Pierwsza z gier to nietypowa przygodówka, w której wcielamy się w niepozornego sklepikarza, nocami zamieniającego się w poszukiwacza skarbów, buszującego po okolicznych podziemiach. This War of Mine to natomiast gra wojenna, w której zapewnić grupce cywilów możliwość przetrwania w samym środku oblężonego miasta, zmagając się z głodem, brakiem lekarstw oraz niebezpieczeństem stwarzanym przez snajperów.

   

Alana Wake'a i For Honor będzie można od 2 sierpnia odebrać, przechodząc pod ten adres. Alan Wake to zrealizowana w konwencji psychologicznego horroru trzecioosobowa gra akcji, w której jako tytułowy pisarz musimy zmierzyć się z mrocznymi mocami. For Honor to natomiast osadzona w quasi-średniowiecznych realiach gra akcji, która skupia się na sieciowych walkach graczy wcielonych w potężnych wojowników.

Opublikowano przez: Anna