Slay the Spire i Squad w najnowszym Humble Monthly

Slay the Spire i Squad w najnowszym Humble Monthly

Czy wiecie, że każdego miesiąca w serwisie Humble Bundle możecie otrzymać pakiet gier wartych w sumie kilkaset złotych, płacąc zaledwie 45 złotych? Aby tego dokonać, wystarczy zasubskrybować usługę Humble Monthly. Skoro sprzedaż paczki sierpniowej się zakończyła, poznaliśmy część tytułów, które znajdą się w edycji wrześniowej. Jak zwykle, warto po nią sięgnąć.

W sierpniowym pakiecie w Humble Monthly znalazły się takie produkcje jak Kingdom Come: Deliverance, Surviving Mars czy Rising Storm 2: Vietnam. W sumie paczka zawierała 8 gier. Podobnie z pewnością będzie w przypadku paczki wrześniowej. Dwie gry, które będą stanowić część jej zawartości, a której już poznaliśmy to Slay the Spire oraz Squad.

Slay the Spire to świetna karcianka, która w styczniu tego roku opuściła wczesny dostęp w serwisie Steam. Wcielamy się w niej w jednego z trzech bohaterów do wyboru, a następnie wspinamy się po tytułowej iglicy, której układ zawsze jest generowany losowo. Pokonując kolejnych przeciwników z użyciem kart, zdobywamy cenne artefakty oraz powoli budujemy swoją talię.

Squad to z kolei taktyczna strzelanina sieciowa, która jest kontynuacją Project Reality, jednego z najpopularniejszych modów do Battlefielda 2. Jest to tytuł który stawia na realistyczne ukazanie bitew (w których udział bierze 100 graczy), a także na komunikację i współpracę między piechotą i pojazdami. Póki co znajduje się on we Wczesnym dostępie ale mimo to posiada bardzo pozytywne recenzje.

Slay the Spire oraz Squad w sumie warte są 242 złote. Oznacza to, że już wartość tych dwóch gier przekracza wartość samej paczki (za którą zapłacicie 45 złotych), tymczasem cały pakiet będzie warty jeszcze więcej.

Aby skorzystać z subskrypcji Humble Bundle Monthly, wystarczy przejść TUTAJ. Platforma pozwala na wybranie różnych planów subskrypcji – na 1 miesiąc, 3 miesiące, na 6 miesięcy oraz 12 miesięcy. Im dłuższy plan wybierzemy, tym pakiety będą dla nas tańsze.

Macie czas do 6 września, aby zdobyć wrześniową paczkę Humble Monthly. Jeżeli wykupicie subskrypcję później, w Wasze ręce trafi zestaw z października.

Zamierzacie sięgnąć po tę edycję Humble Monthly? Dajcie znać w komentarzach.

Opublikowano przez: Anna