For Honor za darmo na Uplay

For Honor za darmo na Uplay

Jeśli przegapiliście promocję, która wcześniej w tym miesiącu miała miejsce w Epic Games Store i nie zgarnęliście wówczas za darmo For Honor, mamy dla Was świetną wiadomość. For Honor ponownie zostało udostępnione bezpłatnie – tym razem w platformie Uplay Ubisoftu.

For Honor to sieciowa gra akcji osadzona w quasi-historycznych realiach. Wcielamy się w niej wojowników należących do różnych frakcji – The Chosen, The Legions i The Warborn, wzorowanych odpowiednio na japońskich samurajach, europejskich rycerzach oraz skandynawskich Wikingach. Poczynaniami tych wojowników kierujemy w kampanii fabularnej bądź w kilku trybach do rozgrywki wieloosobowej.

Od 2 do 2 sierpnia For Honor można było odebrać za darmo w Epic Games Store, wraz z grą Alan Wake. Do kiedy promocja dotycząca For Honor będzie obowiązywać w platformie Uplay?

W Polsce oferta będzie ważna aż do 28 sierpnia, czyli jeszcze przez kilka dni. Nie wiadomo jednak o jakiej godzinie tamtego dnia promocja wygaśnie, więc im prędzej z niej skorzystacie, tym lepiej.

Dlaczego For Honor jest tak często udostępnione za darmo? Najprawdopodobniej dlatego, że baza użytkowników gry stale maleje. Nie zmienia to jednak faktu, że jeżeli nigdy nie mieliście okazji zagrać w For Honor, teraz jest świetna okazja ku temu, by to zmienić.

Jeżeli skorzystaliście z promocji i wypróbowaliście For Honor, dajcie znać w komentarzach. Podzielcie się, co sądzicie o tej produkcji Ubisoftu.

Opublikowano przez: Anna