Teraz w pierwszy rozdział A Plague Tale: Innocence możecie zagrać za darmo

Teraz w pierwszy rozdział A Plague Tale: Innocence możecie zagrać za darmo

W maju tego roku zrecenzowaliśmy dla Was grę A Plague Tale: Innocence studia Asobo, która przedstawiła interesującą historię osadzoną w opanowanej epidemią dżumy Francji. Stwierdziliśmy wówczas, że jest ona przyjemną przygodówką, która szczególnie spodoba się fanom skradania i miłośnikom gier single-player, nie pomijając rzecz jasna jej słabych stron. Jeżeli od tego czasu, mimo naszej pozytywnej opinii, nie chcieliście po nią sięgnąć, mamy dla Was dobrą wiadomość – teraz fragment gry możecie wypróbować zupełnie za darmo.

Od wczoraj każdy może bezpłatnie uruchomić i przetestować pierwszy rozdział A Plague Tale: Innocence. Wiadomość ta dotyczy nie tylko wersji pecetowej, ale także tej przeznaczonej na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Dodatkowo warto wspomnieć o tym, że ten weekend na Steamie A Plague Tale: Innocence możecie kupić w promocyjnej cenie. Oferta, która zmniejsza koszt nabycia gry z 189,90 złotych do 127,23 złotych (o 33 procent) , obowiązuje do 16 września do godziny 19:00. Do tego czasu przecenione będą również inne gry wydane przez firmę Focus Home Interactive, takie jak Vampyr, The Surge czy Call of Cthulu.

A Plague Tale: Innocence to przygodowa gra akcji, która przenosi nad do XIV-wiecznej Francji opanowanej przez czarną śmierć. Jej głównymi bohaterami są rodzeństwo Amicia oraz Hugo, którzy w opanowanej przez zarazę Francji pozostali zdani wyłącznie na siebie. Ci pragną odnaleźć swoją matkę, jednakże na drodze do realizacji tego celu stoi wiele przeszkód. Z jednej strony brat i siostra muszą wystrzegać się uzbrojonych po zęby przedstawicieli inkwizycji, a z drugiej uważać na stada wygłodniałych szczurów.

To jak, zamierzacie przetestować demo A Plague Tale: Innocence? Jeśli tak, podzielcie się w komentarzach wrażeniami z zabawy.

Opublikowano przez: Anna