Aż 6 gier z Batmanem za darmo w Epic Games Store

Aż 6 gier z Batmanem za darmo w Epic Games Store

Trzeba przyznać, że Epic Games wie jak przyciągać graczy do swojego sklepu – Epic Games Store. Firma co tydzień oferuje ciekawe gry, które można odebrać bezpłatnie, ale tym razem przeszła samą siebie. Ta postanowiła udostępnić bowiem za darmo nie jedną, nie dwie, nie trzy, nie cztery, nie pięć, a aż 6 gier z Człowiekiem Nietoperzem w roli głównej.

O jakich tytułach mowa? W skład paczki wchodzi Batman: Arkham Collection, czyli zestaw obejmujący gry Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City oraz Batman: Arkham Knight. Mowa tu o słynnych produkcjach studia Rocksteady, które spotkały się z uznaniem krytyków i fanów. Drugą część oferty stanowią gry o Batmanie z serii Lego – Lego Batman: The Videogame, Lego Batman 2: DC Super Heroes oraz Lego Batman 3: Beyond Gotham.

Jak widać, najnowsza promocja Epic Games to promocja, która trafia do wszystkich. Podczas gdy seria Arkham to gry mroczniejsze, przeznaczone dla dojrzalszych graczy, produkcje LEGO, oferujące dużą dawkę humoru, trafiają także do najmłodszych (co nie oznacza że i dorośli nie będą się w nich świetnie bawić).

Aby odebrać wymienione tytuły za darmo wystarczy udać się do platformy Epic Games Store (w wersji przeglądarkowej lub desktopowej o ile takową zainstalowaliście), założyć w niej konto, a następnie kliknąć w baner mówiący o bezpłatnych grach z Batmanem.

Omówiona oferta potrwa do 26 września. Po tym dniu w Epic Games Store zacznie obowiązywać kolejna promocja, w ramach której za darmo udostępnione zostaną gry Everything oraz Metro: 2033 Redux.

Opublikowano przez: Anna