Destiny 2 za darmo! Pobierzcie grę już teraz

Destiny 2 za darmo! Pobierzcie grę już teraz

Wielka rewolucja czeka świat online'owego shootera Destiny 2. Produkcja przechodzi na model free-to-play, ale musicie wiedzieć, że nie cała zawartość będzie udostępniona za darmo. Wydarzenie będzie miało miejsce przy okazji premiery najnowszego, płatnego dodatku Twierdza Cieni.

1 października to dzień bardzo istotny dla uniwersum Destiny 2. Znana produkcja studia Bungie w wersji darmowej otrzyma nazwę New Light i przejdzie na model free-to-play. Za darmo będzie można zagrać w podstawową wersję gry oraz dodatki Curse of Osiris i Warmind, które wydano przez rok od premiery produkcji.

Destiny 2 już jutro przeniesie się z platformy Battle.net na Steama. Osoby grające dotychczas w ten tytuł mają ostatnie godziny na to, aby dokonać transferu konta. Wszyscy natomiast mogą pobrać grę wstępnie już teraz na platformie dystrybucji cyfrowej Valve. Wystarczy znaleźć Destiny 2 w sklepie i kliknąć na przycisk "Pobierz grę wstępnie".

Wszystkie osoby, które dopiero zaczną przygodę z Destiny 2 rozpoczną zabawę z 750 poziomem Światła. Będą mogły kupić wszystkie egzotyczne przedmioty, które wydano w pierwszym roku od premiery gry, a także wziąć udział w kampaniach "Czerwona Wojna", "Klątwa Ozyrysa" oraz "Strategos". Ponadto, wszyscy gracze będą mogli mierzyć się ze sobą w trybie PvP o nazwie The Crucible (Tygiel) oraz przeciwnikami sterowanymi przez SI w Szturmach. Wszystkie elementy gry dostępne dla graczy widnieją na poniższej grafice udostępnionej przez dewelopera.

Dobre wieści są takie, że w Destiny 2: New Light za darmo zagrają nie tylko posiadacze komputerów osobistych, ale także konsol PlayStation 4 oraz Xbox One.

Opublikowano przez: Anna