Surviving Mars za darmo w Epic Games Store! Skorzystajcie z promocji

Surviving Mars za darmo w Epic Games Store! Skorzystajcie z promocji

Co tydzień Epic Games Store oferuje za darmo kolejne ciekawe tytuły i w tym tygodniu nie jest inaczej. Już teraz możecie odebrać kosmiczną strategię ekonomiczną z gatunku city builder od studia Haemimont Games – Surviving Mars.

Surviving Mars to gra, w której gracze otrzymują zadanie skolonizowania Marsa. Istotą rozgrywki jest budowa i zarządzanie pionierską kolonią. W jej ramach musimy dbać o dostęp do tlenu, wody, jedzenia i innych zasobów niezbędnych do przeżycia na Czerwonej Planecie. Niezmiernie ważne jest również chociażby utrzymywanie stałego dopływu energii elektrycznej, prowadzenie operacji górniczych oraz eksplorowanie planety w celu rozwoju zaplecza naukowego.

Surviving Mars jest tytułem bardzo wysoko ocenianym, i nic dziwnego. Oferuje on bowiem niezłą oprawę graficzną, realistyczne mechaniki rozgrywki, ogromną swobodę działania oraz wiele opcji pozwalających na dostosowanie poziomu trudności.

Omawianą produkcę można odebrać za darmo w Epic Games Store do 17 października. Aby to zrobić, wystarczy zalogować się w sklepie (lub wpierw zarejestrować, o ile jeszcze nie posiadacie w nim konta), a następnie, poprzez stronę internetową Epic Games Store lub aplikację. Surviving Mars znajdziecie albo w sekcji „Pobierz darmową grę co tydzień” na stronie głównej, albo poprzez wyszukiwarkę.

Rzecz jasna, gdy promocja obejmująca Surviving Mars się zakończy, na jej miejsce wskoczy inna. Od 17 do 24 października Epic Games Store będzie bezpłatnie udostępniać aż dwie gry – Alan Wake’s American Nightmares oraz >observer_.

Opublikowano przez: Anna