Dwie ciekawe gry za darmo - tym razem SOMA i Custome Quest

Dwie ciekawe gry za darmo - tym razem SOMA i Custome Quest

Patrząc na to, z jaką częstotliwością gracze są obdarowywani darmowymi grami, aż trudno uwierzyć, że zjawisko piractwa wciąż istnieje. Tym razem miłośnicy wirtualnej rozgrywki zostali uraczeni przed przedłużonym weekendem dwoma smakowitymi kąskami w postaci gier SOMA oraz Costume Quest.

Już dziś, 31 października o godzinie 17:00, zmienią się gry oferowane bezpłatnie przez Epic Games na platformie dystrybucji cyfrowej Epic Games Store. Costume Quest oraz SOMA oferowane będą za darmo aż do 7 listopada. Każdy z Was, kto umieści gry w koszyku i sfinalizuje opiewającą na 0 złotych transakcję będzie mógł przypisać je do swojej biblioteki na zawsze.

Costume Quest to produkcja typu RPG utrzymana w klimacie Halloween. W trakcie zbierania łakoci rodzeństwo spotyka łakomego potwora, który uprowadza siostrę głównego bohatera gry. Na przestrzeni rozgrywki gracze wcielający się w brata zaginionej muszą skompletować maksymalnie 4-osobową drużynę i ruszyć jej na ratunek. W trakcie zabawy postać można ulepszać i przyodziewać ją w coraz lepszy ekwipunek. W trakcie walk przebrane w stroje dzieci zmieniaja się w całkiem realistyczne postacie, których role odgrywają w trakcie halloweenowej zabawy.

SOMA to gra znacznie mroczniejsza i propozycja bez dwóch zdań nie dla osób o słabych nerwach. W produkcji szwedzkiego studia Frictional Games gracze wcielają się w Simona Jarretta, który w podwodnym kompleksie badawczym stara się przeżyć w nierównej walce toczonej przeciwko... sztucznej inteligencji. Survival horror obfituje w starcia z potworami i naprawdę mocno oddziałuje na psychikę. Zostaliście ostrzeżeni!

Costume Quest do swojej biblioteki dodacie przechodząc tutaj, a SOMA pod ten adresT.

Opublikowano przez: Anna