Nie przegapcie tej promki! Rayman Legends za darmo

Nie przegapcie tej promki! Rayman Legends za darmo

Ostatnie lata nie są zbyt owocne dla miłośników gier platformowych. Gatunek święcący triumfy w latach 90' ubiegłego wieku jest obecnie traktowany przez deweloperów nieco po macoszemu. Nie oznacza to oczywiście, że cyklicznie nie jest wydawana jakaś perełka. Taką była swojego czasu gra Rayman Legends, którą w ramach najnowszej promocji możecie odebrać za darmo.

Darmowe Rayman Legends to najnowsza niespodzianka od firmy Epic Games, którą udostępniono na platformie Epic Games Store. Grę możecie dodać do swojej biblioteki za darmo do 6 grudnia, do godziny 17:00. Oczywiście nawet po upływie tego terminu produkcja Ubisoftu w dalszym ciągu będzie przypisana do Waszego konta.

Rayman Legends to kolorowa, dynamiczna i niezwykle grywalna platformówka, będąca jedną z najlepszych gier w swoim gatunku. Wymagająca zręcznościówka pozwala na zabawę maksymalnie czterem osobom w trybie kooperacji, które mogą w dowolnym momencie dołączać do rozgrywki. Na przestrzeni kolejnych poziomów będziecie ratować świat odwiedzając kolejne historyczne krainy znane z podręczników historii.

Aby odebrać najnowszą darmową grę od Epic Games musicie pobrać program Epic Games Launcher na swoje komputery. Po zalogowaniu wyszukajcie w sklepie grę Rayman Legends, a następnie kliknijcie na przycisk "Odbierz".

Lenovo Legion

Po kliknięciu na przycisk "Złóż zamówienie", a następnie "I Agree" gra zostanie przypisana do Waszej biblioteki i będziecie ją mogli pobrać na dysk swojego komputera.

Miłej zabawy!

Opublikowano przez: Anna