Postal 2 za darmo na GOGu – odbierzcie już teraz!

Postal 2 za darmo na GOGu – odbierzcie już teraz!

Czy ktoś z Was grał swego czasu w grę Postal 2? Jeśli tak, to zapewne pamiętacie, jak brutalna, głupia, ale jednocześnie genialna pod względem humoru oraz dająca niesamowitą frajdę była to gra. Dlatego zapewne ucieszy Was wiadomość, że właśnie teraz możecie odebrać ten tytuł za darmo – dzięki uprzejmości platformy GOG.com. Jeśli jeszcze z tą produkcja nie mieliście do czynienia, serdecznie zachęcamy Was do wypróbowania jej – oczywiście o ile jesteście dorośli.

Postal 2 zadebiutował 14 kwietnia 2003 roku, a więc ma już on ponad 16 lat. W związku z tym jego grafika oraz mechanika dość mocno się postarzały, ale mimo to nadal jest to stary dobry Postal 2 studia Running With Scissors.

W Postalu 2 wcielamy się znanego z pierwszej części serii „Kolesia”, jednakże tym razem jego poczynania obserwujemy nie z góry, a oczami bohatera. Poczynania te śledzimy dokładnie przez 5 dni (a w dodatku przez kolejne 2 dni). W tym czasie musimy zrealizować pozornie proste i przyziemne zadania, takie jak kupienie mleka, które jakimś dziwnym trafem kończą się krwawą rozróbą.

Postala 2 można kochać albo nienawidzić. Do której grupy należycie?

Grę będzie można odebrać na GOGu jeszcze przez bardzo krótki okres, bowiem zaledwie do godziny 18:00 18 grudnia. Aby to zrobić, należy przejść na pod TEN ADRES.

Warto wspomnieć, że obecnie na GOGu trwa świąteczna wyprzedaż, która zakończy się dopiero 2 stycznia 2020 roku. W jej ramach przeceniono mnóstwo ciekawych tytułów – zarówno klasyków, jak i nowszych gier. Szkoda byłoby z niej nie skorzystać, nieprawdaż?

Opublikowano przez: Anna