Polska gra Tower of Time za darmo na GOG-u

Polska gra Tower of Time za darmo na GOG-u

Z okazji nadchodzącego Nowego Roku platforma GOG.com przygotowała dla graczy gratkę w postaci darmowej gry. Tym razem bezpłatnie można odebrać polskie RPG osadzone w krainie fantasy stojącej na skraju zagłady, które w kwietniu 2018 rok opuściło wczesny dostęp w serwisie Steam. Ta produkcja to Towet of Time studia Event Horizon. Poznajcie szczegóły promocji!

O co w Tower of Time chodzi? W tytule tym wybieramy się do tajemniczej wierzy, która wyłoniła się z serca ogromnego trzęsienia ziemi. Tam, wraz z drużyną bohaterów, musimy odnaleźć klucz do powstrzymania apokalipsy, która zagraża całemu światu. W sumie, wieża ta posiada 13-pięter, które oferują co najmniej 50 godzin rozgrywki.

Podczas wyprawy trafimy na licznych przeciwników, którym będziemy musieli stawić czoła. Walka jest ważnym elementem tej produkcji. Nie jest to jednak walka turowa, tak jak w wielu innych tytułach tego typu.

Z promocji zorganizowanej w platformie GOG.com warto skorzystać, zwłaszcza że gra Tower of Time jest bardzo pozytywnie oceniana przez graczy. Poza tym, regularna cena tytułu wynosi 89,99 złotych.

Aby odebrać Tower of Time za darmo, wystarczy przejść pod TEN ADRES, a następnie kliknąć w napis „Odbierz za darmo” na specjalnym banere z widocznym logiem gry. Oferta obowiązuje do 1 stycznia 2020 roku, do godziny 15:00.

Opublikowano przez: Anna