Sundered: Eldritch Edition od czwartku za darmo w Epic Games Store

Sundered: Eldritch Edition od czwartku za darmo w Epic Games Store

Epic Games nie przestaje zaskakiwać graczy darmowymi grami. Firma od maja 2019 roku co tydzień, nieprzerwanie, udostępnia w swojej platformie bezpłatne tytuły. W drugiej połowie grudnia rozdawała darmową produkcję każdego dnia, przez 12 dni. Na początku 2020 roku zaoferowała zaś aż trzy darmowe gry jednocześnie, a od najbliższego czwartku czeka nas kolejna okazja.

Tym razem Epic Games Store bezpłatnie udostępni swoim użytkownikom grę Sundered: Eldritch Edition. Jest to dwuwymiarowa gra akcji typu metroidvania, w której gracze wcielają się w rolę tułacza przemierzającego zrujnowany, postapokaliptyczny świat. Za produkcję odpowiada studio Thunder Lotus Games. Z promocji warto skorzystać, zwłaszcza że gra otrzymuje całkiem niezłe oceny od graczy.

Warto dodać, że Sundered w wersji Eldritch Edition obejmuje tryb kooperacji dla czterech graczy oraz nowe obszary do eksploracji, nowy łańcuch questów z unikatowymi nagrodami, a także nowego bossa.

Sundered: Eldritch Edition będzie można odebrać za darmo w Epic Games Store między 9 a 16 stycznia. Warto dodać, że do 9 stycznia obowiązuje promocja obejmująca wspomniane wcześniej aż trzy tytuły. Te tytuły to Darksiders, Darksiders 2 oraz Steep.

Aby odebrać za darmo Sundered: Eldritch Edition (od 9 stycznia), należy przejść pod ten adres.

Opublikowano przez: Anna