Od teraz, aż do premiery Half-Life: Alyx, we wszystkie gry z serii można grać za darmo

Od teraz, aż do premiery Half-Life: Alyx, we wszystkie gry z serii można grać za darmo

Mamy świetne wieści dla wszystkich fanów serii Half-Life. Valve postanowiło uczcić zbliżającą się premierę najnowszej jej odsłony, udostępniając wszystkie poprzednie za darmo. Gier nie można bezpłatnie dodać do swoich kont na zawsze, ale i tak jest się czym cieszyć.

Powyższa wiadomość dotyczy nie tylko Half-Life’a i Half-Life’a 2 (oraz dodatków Episode One i Episode Two), ale również spin-offów – gier Opposing Force i Blue Shift, a także Team Fortress Classic. W tych tytułach będzie można bawić się, nie kupując ich, aż przez dwa miesiące, do premiery Half-Life’a: Alyx.

Half-Life: Alyx ma zadebiutować na rynku już w marcu tego roku. Jesteśmy ciekawi, czy w przypadku ewentualnej obsuwy czas, przez który wymienione produkcje będą dostępne za darmo, także się wydłuży.

Lenovo Legion

Przypominamy, że Half-Life: Alyx, będzie grą VR-ową, a dokładniej mówiąc pierwszoosobową strzelanką, której akcja ma rozgrywać się pomiędzy pierwszą a drugą częścią serii. Wcielimy się w niej w tytułową bohaterkę, Alyx Vance, którą poznaliśmy w Half-Life 2. Alyx wraz ze swoim ojcem prowadzi badania na temat słabości Kombinatu – grupy obcych, która od czasu incydentu Black Mesa kontroluje Ziemię. W ten sposób stara się dać ludzkości szansę na pokonanie okupantów.

Cóż, dwa miesiące powinny zdecydowanie wystarczyć, aby dogłębnie poznać świat Half-Life’a przed debiutem Half-Life: Alyx. Skorzystacie z okazji stworzonej przez Valve?

Opublikowano przez: Anna