Farming Simulator 19 za darmo - na zawsze, ale musicie się spieszyć!

Farming Simulator 19 za darmo - na zawsze, ale musicie się spieszyć!

Jesteśmy ciekawi po jakim czasie niemal wszyscy gracze polubią platformę Epic Games. Firma jest szalenie konsekwentna w rozdawaniu darmowych gier. Tym razem padło na prawdziwy przebój, w który na Steamie gra obecnie nawet ponad 13 tysięcy osób na raz.

Farming Simulator 19 za darmo to najnowsza niespodzianka dostępna w Epic Games Store. Promocja obowiązuje tylko do 6 lutego, do godziny 17:00. Jeśli w tym czasie uda się Wam odebrać wymienioną grę za darmo, to zostanie ona w Waszej bibliotece na zawsze.

Lenovo Legion

Produkcja Giants Software to najnowsza gra z tej serii dostępna na komputery osobiste. Oferuje ona graczom możliwość wcielenia się we właścicieli gospodarstwa rolnego i doprowadzenia go do świetności od strony ekonomicznej. Na przestrzeni zabawy będziecie sadzić uprawy, nawozić je, tępić szkodniki i zbierać plony. Wszystko to zrobicie za kierownicą jednego z ponad 300 autentycznych pojazdów i maszyn rolniczych. Dobra zabawa, gwarantowana!

Aby odebrać swój bezpłatny egzemplarz Farming Simulator 19, pobierzcie klient Epic Games Launcher i zalogujcie się w nim na uprzednio utworzone konto. Następnie znajdźcie w zakładce Sklep pozycję "Farming Simulator 19" i kliknijcie na obrazek z napisem "Bezpłatne teraz". Pozostało Wam kliknąć na żółty banerek "Zobacz edycje" i kliknąć "Odbierz" przy podstawowej edycji gry. Kliknięcie przycisku "Odbierz zamówienie" spowoduje przypisanie gry do Waszego konta, na zawsze.

Lenovo Legion

Udanych plonów!

Opublikowano przez: Anna