Od czwartku Epic Games Store będzie oferować aż dwie darmowe gry

Od czwartku Epic Games Store będzie oferować aż dwie darmowe gry

Epic Games naprawdę rozpieszcza graczy. Sklep ten co tydzień rozdaje bezpłatne gry, i choć nie zawsze mowa o jakichkolwiek hitach, są to tytuły, które zdecydowanie warto wypróbować. Do jutra w Epic Games Store można za darmo odebrać Farming Simulator 19, czyli jedną z nowszych części czołowego przedstawiciela gatunku symulatorów, a już jutro w platformie wystartuje kolejna promocja.

Od najbliższego czwartku, czyli 5 lutego, Epic Games Store znowu będzie oferował nie jedną, ale aż dwie gry. O jakich grach mowa?

Pierwsza z produkcji to Carcassonne, czyli oficjalna komputerowa adaptacja słynnej gry planszowej, która była wielokrotnie nagradzana. Zabawa w niej polega na układaniu pół z elementami południowo-francuskiego krajobrazu, losowanych wcześniej przez graczy. Każde z kafelków musi być umieszczone tak, aby miasta były połączone z miastami, drogi z drogami, i tak dalej. Po ułożeniu pół gracze decydują, jak rozstawić swoje pionki w jednym z nich. Gdy jakiś obszar zostanie ułożony całkowicie, dany pionek zapewnia punkty swojemu właścicielowi. Dzięki takiej charakterystyce rozgrywki, ta za każdym razem wygląda nieco inaczej i gwarantuje nieco inne doświadczenia.

Drugi tytuł, który będzie można odebrać w Epic Games Store za darmo to Ticket to Ride (w wersji polskiej Wsiąść do Pociągu) - kolejna komputerowa adaptacja gry planszowej, tym razem firmy Days of Wonder. W niej gracze zbierają karty przedstawiające wagony i używają ich by budować dworce, pokonywać tunele, zajmować trasy kolejowe, i nie tylko. Jest to prosta i elegancka gra, która zapewni dobrą zabawę i początkującym graczom , i tym doświadczonym.

Czas na skorzystanie z promocji na powyższe dwa tytuły będziecie mieli aż do 13 lutego, do godziny 17:00. Nie zapomnijcie też, by do 5 lutego, również do godziny 17:00, odebrać za darmo Farming Simulator 19. Ciekawe, jaką darmową grę lub gry Epic Games Store przyszykowało na kolejny tydzień.

Opublikowano przez: Anna