Kingdom Come: Deliverance z 5 DLC za darmo

Kingdom Come: Deliverance z 5 DLC za darmo

Takiej promocji nikt się chyba nie spodziewał. Wprawdzie od premiery Kingdom Come: Deliverance minęły już dwa lata, ale produkcja ani trochę się nie zestarzała i wciąż zapewnia długie godziny doskonałej zabawy. Już wkrótce ten realistyczny RPG balansujący na krawędzi bycia symulatorem życia w średniowieczu będzie można odebrać za darmo, na zawsze.

Kingdom Come: Deliverance wraz z pięcioma dodatkami za darmo to najnowsza promocja, którą graczy na swoją platformę dystrybucji cyfrowej wabi firma Epic Games. Wartość kompletnego zestawu Kingdom Come: Deliverance Royal Edition to obecnie nieco ponad 300 złotych na platformie Steam. W jego skład wchodzą rozszerzenia: "Banda Bękartów", 'Dola kobiety", "Miłosne przygody śmiałego pana Jana Ptaszka", "Skarby przeszłości" i "Z popiołów". Grę za darmo będzie można odebrać w sklepie Epic Games już 13 lutego, od godziny 17:00. Promocja potrwa 7 dni.

Kingdom Come: Deliverance to gra RPG inna od wszystkich. Dlaczego? Otóż, nie spotkamy w niej smoków czy też innych mitycznych stworów, ani nie doświadczymy w niej magii. Akcję tego tytułu osadzono w realiach XV-wiecznych, w Czechach. Ważnym aspektem gry jest realizm, o który twórcy z Warhorse Studios postanowili jak najdokładniej zadbać. Tłem fabularnym dla Kingdom Come jest najazd na Czechy węgierskiego króla Zygmunta Luksemburskiego, który postanowił przejąć władzę w Czechach, odbierając ją z rąk swego przyrodniego brata. Głównym bohaterem gry jest Henryk, syn kowala mieszkającego w grodzie Skalica.

Lenovo Legion

Więcej na temat Kingdom Come: Deliverance przeczytacie w naszej recenzji, w tym miejscuT.

Oprócz wspomnianego RPGa Epic Games od 13 lutego oferowało będzie także bezpłatną kopię gry turowej Aztez.

W Epic Games Store już teraz, aż do 13 lutego, do godziny 17:00, można odebrać za darmo dwie świetne planszówki - Carcassonne i Ticket To Ride. Polecamy to zrobić - warto!

Opublikowano przez: Anna