F1 2019, My Friend Pedro oraz Planet Coaster za grosze w Humble Choice

F1 2019, My Friend Pedro oraz Planet Coaster za grosze w Humble Choice

Humble Choice (dawniej Humble Monthly) to oferowana przez Humble usługa, która co miesiąc pozwala na uzyskanie dostępu do gier wartych w sumie kilkaset dolarów poprzez wniesienie opłaty w wysokości do zaledwie 18 dolarów (około 70 złotych). Korzystając z niej można było zgarnąć już takie hity jak Frostpunk, Call of Duty: WWII, Kingdom Come: Deliverance, Overwatch i wiele, wiele innych. Wiemy już jakie tytuły znalazły się w marcowej paczce Humble Choice. Cóż, warto po nie sięgnąć.

Trzy flagowe tytuły, które w marcu znalazły się w Humble Choice to My Friend Pedro, F1 2019 oraz Planet Coaster wraz z DLC Worlds Fair Pack. Pierwsza produkcja to platformowa gra akcji, w której gracze wcielają się w człowieka eliminującego każdego, kto stanie mu na drodze z rozkazu pewnego… wrażliwego banana. Planet Coaster jest natomiast strategią ekonomiczną polegającą na budowaniu i zarządzaniu parkiem rozrywki, a F1 2019 jedną z odsłon serii gier wyścigowych o Formule 1. Te trzy gry łącznie warte są około 450 złotych.

Oczywiście, co miesiąc Humble Choice oferuje więcej niż trzy tytułu i w tym miesiącu nie jest inaczej. W paczce znalazły się też bowiem takie gry jak Fell Seal: Arbiters Mark, Battle Chasers Nightwar, Turok, Deaths gambit, 198X, Niffelheim, AI War 2 czy Etherborn.

Osoby, które wykupią podstawową wersję Humble Choice (Basic), kosztującą 14 dolarów (około 53 złote) otrzymają trzy wybrane przez siebie gry spośród wszystkich oferowanych w tym miesiącu. Przy sięgnięciu po Humble Choice Premium gracze otrzymają natomiast 9 spośród tych gier. Co ważne, gry nie są oferowane w przypadku zakupu Humble Choice Lite.

Aby otrzymać marcową paczkę Humble Choice, należy zasubskrybować usługę przed 3 kwietnia tego roku. Możecie to zrobić, przechodząc pod TEN ADRES.

Opublikowano przez: Anna