Nie jedna, nie dwie, a aż trzy gry do odebrania za darmo w Epic Games Store

Nie jedna, nie dwie, a aż trzy gry do odebrania za darmo w Epic Games Store

Tego jeszcze nie było. Pierwotnie od wczoraj, czyli czwartku 26 marca, Epic Games miało za darmo udostępniać w swojej platformie dystrybucji cyfrowej dwie gry. Ostatecznie jednak dołączył do nich trzeci tytuł. Ten fakt szczególnie powinien spodobać się fanem produkcji z udziałem zombie.

Gry, które w tym tygodniu odebrać w Epic Games Store nieodpłatnie to Figment, Tormentor x Punisher oraz World War Z. Czym charakteryzują się te tytuły?

Figment to muzyczna gra łącząca elementy akcji i przygody, która przenosi graczy w zakamarki ludzkiego umysłu. Dokładniej mówiąc, można zobaczyć w niej surrealistyczną wizję podświadomości 40-letniego mężczyzny – podświadomości, która została nawiedzona przez koszmary. W tym przedziwnym świecie do walki ze złem i niepokojem staje dwóch przyjaciół – Dusty i Rusty, którzy mają za zadanie przegonić strachy.

Tormentor x Punisher to z kolei dynamiczny twin-stick shooter, w którym gracze eliminują hordy demonów z użyciem karabinu maszynowego i shotguna. Warstwa fabularna odgrywa tu rolę długoplanową. W skrócie, w trakcie rozgrywki gracze przenoszą się na planetę opanowaną przez demony i wcielają się w bohatera, który eliminuje piekielny pomiot z okrzykiem bojowym i licznymi przekleństwami na ustach.

Ostatnia produkcja, World War Z jest kooperacyjną strzelanką TPP opartą na licencji filmu pod tym samym tytułem. Gracze trafiają w niej do świata opanowanego przez pandemię zombie i zostają zmuszeni do walki o przetrwanie na terenie Mosky, Nowego Jorku i Jerozolimy.

Wymienione tytuły można za darmo dodać do swojej biblioteki gier w Epic Games Store do 2 kwietnia, do godziny 17:00. Po tym czasie nieodpłatnie będą udostępniane kolejne dwa tytuły – Gone Home oraz Hob.

Opublikowano przez: Anna