GTA V na PC za darmo! Takiej okazji jeszcze nie było

GTA V na PC za darmo! Takiej okazji jeszcze nie było

Są takie rzeczy na świecie, o którym nawet filozofom się nie śniło. Jedną z nich jest bez dwóch zdań najnowsza akcja rozdawnicza na platformie Epic Games. Zapomnijcie o wszystkich udostępnianych do tej pory darmowych grach, bowiem od dziś przez kilka dni bezpłatnie pobierzecie w tym właśnie miejscu Grand Theft Auto V!

Od godziny 17:00 czasu polskiego w Epic Games Store każdy chętny może pobrać za darmo GTA V. Może, o ile tylko serwery platformy dystrybucji cyfrowej okażą się dla niego łaskawe. Popularność kultowej gry od Rockstara jest tak duża, że obecnie trwają bardzo poważne problemy z dostępem do usługi.

Lenovo Legion

Co ciekawe, oprócz GTA V gracze otrzymają dostęp do Grand Theft Auto Online, czyli sieciowego modułu gry, wraz z cała dodatkową zawartością (!), a także do Zestawu początkującego kryminalisty o wartości ponad 10 000 000 GTA$ oraz 1 000 000 GTA$ do wydania w grze.

Jak odebrać GTA V za darmo?

GTA V za darmo na Epic Games Store odbierzecie przechodząc pod ten adres. Po zarejestrowaniu się i zalogowaniu na swoje konto będziecie mieli opcję dodania tej doskonałej gry akcji do swojej biblioteki za darmo i na zawsze! Technicznie rzecz biorąc kupicie ją... za 0 złotych. Uwaga: w przypadku Grand Theft Auto V niezbędne jest uruchomienie uwierzytelniania dwuskładnikowego.

GTA V - trailer

Jeśli nie uda się Wam odebrać swojej kopii gry jeszcze dziś, bez obaw. GTA V za darmo przypiszecie do swojej kolekcji przez następny tydzień - aż do 21 maja, do godziny 19:00 czasu polskiego.

Opublikowano przez: Anna