Kangurek Kao: Runda 2 za darmo na Steamie

Kangurek Kao: Runda 2 za darmo na Steamie

W czerwcu ubiegłego roku na platformę Steam trafiła kontynuacja gry, która na zawsze zapisała się w sercach Polaków – Kangurek Kao: Runda 2. Teraz ten sam tytuł, w tej samej platformie, został udostępniony za darmo. To świetna okazja, by go wypróbować i sprawdzić, w co grano 16 lat temu, albo, jeśli jesteście starszymi graczami, poczuć sporą dawkę nostalgii.

Kangurek Kao: Runda 2 pierwotnie został wydany w 2003 roku, 3 lata po oryginalnej części serii. Jak wiadomo, jest to produkcja polskiego studia Tate Multimedia, tak jak pierwszy Kangurek Kao. Rok temu gra pojawiła się na Steamie, gdzie zebrała bardzo pozytywne recenzje.

W tej kwestii nie ma pewności, ale wygląda na to, że Kangurek Kao: Runda 2 został udostępniony za darmo, by zwrócić uwagę na fakt, że właśnie zapowiedziano kolejną pełnoprawną odsłonę cyklu. Prace nad ową odsłoną podobno już trwają, a wszelkie szczegóły na jej temat mają zostać przekazane „wkrótce”.

Lenovo Legion

„Tym razem Kao wybierze się w zupełnie nową podróż. Nowa historia, wyzwania, wrogowie, oprawa wizualna – czeka Was to i wiele więcej!”, czytamy w zapowiedzi studia Tate Multimedia. „Będziemy Was o wszystkim informować na bieżąco, a już wkrótce będziecie mogli po raz pierwszy rzucić okiem na grę.”

Grę Kangurek Kao: Runda 2 można odebrać na Steamie za darmo do 15 czerwca, do godziny 7:00. Macie jeszcze zatem kilka dni na skorzystanie z promocji.

Opublikowano przez: Anna