Torchlight 2 za darmo - pospiesz się, oferta jest limitowana

Torchlight 2 za darmo - pospiesz się, oferta jest limitowana

Gracze pecetowi tak często otrzymują darmowe gry przy okazji różnej maści promocji, że niektórzy już w ogóle przestali wydawać na nie pieniądze. Miło nam poinformować o kolejnym ciekawym tytule udostępnionym za darmo.

Platforma Epic Games jest coraz popularniejsza wcale nie ze względu na olbrzymią bibliotekę gier lub też produkcje dostępne ekskluzywnie wyłącznie w tym miejscu. Wielu miłośników wirtualnej rozrywki korzysta z platformy jedynie po to, aby odbierać na niej udostępniane co tydzień bezpłatne tytuły. Tym razem nie lada gratka czeka na miłośników gatunku hack'n'slash. Jest nią Torchlight 2.

Torchlight 2 za darmo od Epic Games

Torchlight 2 swoją premierę miała jeszcze w 2009 roku. Nie oznacza to jednak, że jest to dzieło technologicznie przestarzałe i będziecie się przy nim źle bawić - wręcz przeciwnie. Torchlight 2 nie bez powodu cieszy się średnią oceną 88/100 w serwisie Metacritic. Dzieło studia Runic Games cieszy oko oprawa graficzną, daje sporą satysfakcję za sprawą przyjemnej mechaniki rozgrywki i pozwala czerpać frajdę z zabawy także w trybie wieloosobowym.

Lenovo Legion

W Torchlight 2 możecie zaprojektować własnego bohatera, wybierając spośród jednej z czterech klas - maga, inżyniera, barbarzyńca i strzelca. W trakcie przygody w fantastycznym świecie stawicie czoła losowo generowanym wydarzeniom i przemierzać będziecie losowo kreowane lokacje. Rozgrywka potrafi stanowić wyzwanie, ale nie frustruje zbyt wysokim poziomem trudności.

Aby odebrać grę Torchlight II za darmo, przejdźcie pod ten adres lub uruchomcie na swoim komputerze aplikację Epic Games Launcher i w sklepie otwórzcie kartę produktową gry. Będzie mogli przypisać ją do swojego konta bezpłatnie i na zawsze, ale jedynie do godziny 17:00, do 23 lipca.

Źródło: Epic Games

Opublikowano przez: Anna