Od jutra w Epic Games Store kolejne dwie gry za darmo

Od jutra w Epic Games Store kolejne dwie gry za darmo

Wielu z Was już pewnie wyczekuje każdego czwartku. To właśnie bowiem w tym dniu tygodnia Epic Games Store udostępnia graczom kolejne bezpłatne tytuły. W ten sposób sklep rozdał już takie perełki jak GTA V, Subnautica czy Kingdom Come: Deliverance. A co będzie w nim na Was czekać od 24 lipca? Tytuły mniej znane ale z pewnością warte odebrania.

Od jutra w Epic Games Store będzie można bezpłatnie dodać do swojej biblioteki gry Next Up Hero oraz Tacoma. O co w nich chodzi?

Next Up Hero to dungeon crawler studia Digital Continue, wydany na pecetach w czerwcu 2018 roku. Wcielamy się w nim w jednego z tytułowych herosów i otrzymujemy zadanie eliminacji przeciwników czyhających w Spiral Shards – labiryntach, które są generowane proceduralnie niczym poziomy w Diablo II. W sumie do wyboru mamy dziewięć postaci o zróżnicowanych umiejętnościach i o innym preferowanym uzbrojeniu. Co najlepsze, postaci te można personalizować, zmieniając ich wygląd oraz kradnąc zdolności pokonanym wrogom.

Drugi tytuł, Tacoma, jest przygodówką utrzymana w klimacie science fiction, za którą odpowiada studio The Fullbright Company. Ta zadebiutowała na rynku w sierpniu 2017 roku. Akcja gry rozgrywa się w nie tak dalekiej przyszłości, bo 2088 roku. My kierujemy w jej ramach poczynaniami Amy Ferrier – kobiety, która właśnie rozpoczęła nowe zlecenie na pokładzie stacji kosmicznej służącej za punkt przeładunkowy w podróżach międzygwiezdnych. Kobieta przybyła na nią z zadaniem odzyskania sztucznej inteligencji, która jako jedyna wie, co na jej pokładzie się wydarzyło. Tak się bowiem składa, że niedawno wszyscy żywi członkowie jej załogi zniknęli.

Chociaż pierwsza z omówionych produkcji zbiera wśród graczy raczej mieszane recenzje, druga jest już oceniana bardzo pozytywnie. Tak czy siak, zdecydowanie radzimy Wam sięgnąć po obydwie. Możliwość bezpłatnego poszerzenia o nie swojej biblioteki pojawi się już dziś, o godzinie 17:00. Promocja ma obowiązywać dokładnie przez 7 dni, co do sekundy.

Jeśli chodzi o gry, które będzie można odebrać w Epic Games Store za darmo w przyszłym tygodniu, wciąż nie ma na ten temat żadnych wieści. Ich tytuły poznamy dopiero wieczorem.

Opublikowano przez: Anna